Komentāri

LNT piedāvā jaunu daudzsēriju komēdiju Brāļu sazvērestība (Братья по обмену), kas stāsta par ļoti atšķirīgiem dvīņu brāļiem un viņu attiecību smieklīgajiem līkločiem. Tā kā viens ir bagāts uzņēmējs, otrs – vienkāršs laucinieks viņu attiecībās ik uz soļa rodas amizantas situācijas.

Pēc ilgiem gadiem viņi satiekas un kāda notikuma rezultātā samainās vietām. Smieklīgi kuriozi un pozitīvs humors seriālā Brāļu sazvērestība no 20. jūlija pirmdienās plkst. 22:10 kanālā LNT!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Seriāla notikumi

Valērijs Perečihins ir īsts biznesa elites paraugs – viņš allaž ir labi ģērbies, nevainojami sakopts un ar smalkām manierēm. Valērijs ir plaukstoša celtniecības uzņēmuma īpašnieks, taču šis nav vienīgais viņa pienākums, paralēli viņš strādā Maskavas domē, kā arī piedalās dažādos ar labdarību saistītos pasākumos. Ņemot vērā, ka viņa ikdiena ir ļoti saspringta, Valērijam savu palīdzību sniedz kalpotāji, asistenti un personīgais šoferis. Turpretim viņa dvīņu brālis Fjodors Perečihins, kurš pēc ārējā izskata atgādina atspulgu spogulī, ir pilnīgs pretstats Valērijam. Viņš, dzīvodams skarbāku un vienkāršāku dzīvi laukos, īpaši nesatraucas par bārdas rugājiem, grumbām un pliko pauri. Fjodors atšķirībā no šerpā uzņēmēja Valērija ir labsirdīgs laucinieks, taču viņam ir vājš raksturs jo īpaši brīžos, kad runa ir par alkoholu, ko viņam patīk iedzert.

Pēc kāda negadījuma, Fjodors tiks notiesāts un viņam nākas izciest sodu ieslodzījumā. Pēc šī notikuma abu brāļu dzīves ceļi atkal krustojas, jo viņu tēvam radušās nopietnas veselības problēmas, kas var beigties letāli. Valērijs atbrauc no Maskavas, lai atvadītos no tēva. Valērijs nav ticies ar tēvu un brāli vairākus gadus. Arī Fjodors tiek izlaists no cietuma, lai varētu atvadīties no tēva.

Kad brāļi būs ieradušies pie tēva dzimtajā Moruhinas ciemā, trijotne dalīsies atkalredzēšanās priekā, kurš diemžēl nebūs ilgs. Drīz vien pēc satikšanās nomirs tēvs, un pēc bēru ceremonijas abi dēli, kuri viens otram līdzinās kā divas ūdens lāses, atminēsies vecos laikus, baudot stipro alkoholu. Joka pēc dvīņi nolems samainīties ar drēbēm. Nākamajā dienā brāļi vēl joprojām būs reibuma stāvoklī un tiks samainīti pārpratuma dēļ. Valēriju aizsūtīs trimdā, bet Fjodors nonāks Maskavā. Pēc šī negaidītā pavērsiena sāksies asprātīgi notikumi – Fjodoram būs jāiejūtas ietekmīga uzņēmēja lomā, bet Valērijam nāksies izciest sodu cietumā par traktora noslīcināšanu.

Kas atveido dvīņu brāļus?

Seriālā Brāļu sazvērestība galvenās lomas – Valēriju un Fjodoru – spēlēs aktieris Fjodors Dobronravovs (Федор Добронравов), kurš ir ieguvis prestižo titulu Krievijas tautas mākslinieks (Народный артист России), kas tiek piešķirts Krievijas pilsoņiem par izcilu ieguldījumu mākslā.

Talantīgais skatuves mākslinieks Fjodors par filmēšanos seriālā Brāļu sazvērestība atzīst: ”Kad saņēmu piedāvājumu uzreiz ar prieku piekritu, taču tagad otrreiz pārdomātu, jo izrādās, ka tēlot divus cilvēkus uzreiz nav viegli.” Seriāla režisors Aleksandrs Žigalkins (Александр Жигалкин) Fjodoru visu laiku raustījis ar frāzēm: ”Nemet kūkumu!”, ”Kāpēc iztaisnoji muguru? Tu tagad esi lauķis!” ”Brāļiem jābūt dažādiem.” F.Dobronravovs atklāj: ”Piecas sekundes filmējām vienu brāli, piecas – otru, un tā visu laiku!” Režisors A.Žigalkins piebilsts: ”Priekš brāļu lomām tika atrasti arī divi dublieri – Fjodoram viņi bija veseli divi. Tika izmantots daudz speciālā grima gan dublieriem, gan pašam aktierim F.Dobronravovam, jo dvīņiem ir vizuālas atšķirības. Reizēm grimēšanas krēslā aktieriem vajadzēja pavadīt no divām līdz pat trīs stundām.”

Citi seriāla aktieri

Galveno sieviešu lomu seriālā atveido Marija Aronova (Мария Аронова), kura arī ir ieguvusi apbalvojumu Krievijas tautas mākslinieks par ieguldījumu Krievijas skatuves mākslā, bet skaistuļu lomās iejutīsies Jūlija Zimina (Ю́лия Зиминa) un šarmantā Marija Gorbaņa (Мария Горбань).

Seriālā piedalās arī Boriss Kļujevs (Борис Клюев), Elena Ševčenko (Елена Шевченко), Sergejs Beļajevs (Сергей Беляев), Karens Bogalovs (Карэн Бадалов) un citi. Viena no lomām tika arī galvenā aktiera Fjodora Dobronravova dēlam – Viktoram Dobronravovam (Виктор Добронравов).

Skatieties Brāļu sazvērestība no 20.jūlija pirmdienās plkst. 22:10 kanālā LNT!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl