Komentāri
Jau ceturto gadu pēc kārtas TV3 ir skatītākā televīzija
TV3 Publicitātes foto

2014.gadu MTG TV Latvija kanāls TV3 noslēdz kā skatītākais kanāls, ieņemot 1.vietu un kļūstot par skatītāko televīziju jau ceturto gadu pēc kārtas. Pagājušā gada decembrī no plaši piedāvātā svētku programmu klāsta lielākā daļa Latvijas skatītāju izvēlējās apbalvošanas ceremoniju Latvijas Lepnums, kas risinājās jau 11. gadu, un pateicās par pašaizliedzīgo darbu sabiedrības labā. Vecgada vakarā pirmo reizi TV3 ekrānos nonāca drīzumā gaidāmais šovs Sanāciet, sadziediet! un skatītājiem dāvāja daudz prieka mirkļus un dziesmu.

MTG Latvija kanāls TV3 atzīts par skatītāko televīzijas kanālu Latvijā visa 2014.gada garumā, tajā skaitā arī decembrī. TNS Latvia dati liecina, ka decembrī TV3 vērošanai veltīti 12.4%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skatītāju decembra izvēle Nr.1. – Latvijas Lepnums

MTG TV Latvija kanāli TV3 un LNT visa gada garumā skatītājiem piedāvāja vairākas pašmāju programmas – UgunsGrēks, TV3 Ziņas, Bez Tabu, Nekā personīga, Es mīlu tevi, Latvija, Lauku sēta, Latvijas Lepnums, Gandrīz ideālas vakariņas, Viņas melo labāk, Eņģeļi pār Latviju, Latvijas faili, 900 sekundes, LNT Ziņas, LNT Ziņu TOP 10, Degpunktā un daudzas citas. Atskatoties uz 2014.gada decembri, par skatītāko programmu ir kļuvusi TV3 jau 11 gadu pēc kārtas pārraidītā apbalvošanas ceremonija Latvijas Lepnums, kuru šogad pirmo reizi bija tas gods vadīt TV3 Ziņu vadītājam un žurnālistam Arnim Krauzem. Kopumā visas Latvijas Lepnuma pārraides līdz šim ir redzējuši 1 185 000 jeb 54% Latvijas iedzīvotāju.** Skatītāko TV3 programmu TOP augšgalā ierindojusies arī neatņemama Ziemassvētku tradīcija jeb filmas Viens pats mājās 2.daļa, kas ieinteresējusi 428 000 Latvijas iedzīvotāju.*

Vecais gads aizvadīts ar šovu Sanāciet, sadziediet!

31.decembra vakarā TV3 skatītāju mājās svētku sajūtu un kopā būšanas prieku, kā arī ar latviešu dziesmām māju pieskandināja šovs Sanāciet, sadziediet!. TV3 ar prieku ziņo, ka uz aicinājumu pavadīt Vecgadu kopā ar šovu Sanāciet, sadziediet! atsaucās 340 000 Latvijas skatītāju!* Pozitīvu emociju pilnā šova Sanāciet, sadziediet! turpinājums būs skatāms jau no 30.janvāra ik piektdienas vakaru 20:40 TV3!

Jauns gads, jauni projekti

Arī 2015.gadā kanāls TV3 turpinās piedāvāt aizraujošu, izklaidējošu un informatīvu Latvijā veidotu programmu klāstu. TV3 ekrānos būs skatāms seriāls UgunsGrēks, Gatavo 3 2.sezona, spēles Risks 2.sezona, jaunais šovs Sanāciet, sadziediet!. Savukārt LNT būs skatāma apbalvošanas ceremonija Veselības gada balva, skatītāji ieraudzīs jaunu un TV ekrānos vēl neredzētu seriālu Nemīlētā, kā arī varēs turpināt baudīt labākos ārzemju seriālus Šerloks Holmss, Atgriezties mājās un šovu Ekstrasensi – detektīvi.

MTG TV Latvija programmu TOP 10*
1.Latvijas Lepnums 2014, 11.6 reitings
2.Viens pats mājās 2, 10.6 reitings
3.TV3 Ziņas sestdienās, 9.7 reitings
4.Bez tabu, 8.9 reitings
5.Bez tabu: Dzīves smalkumi, 8.8 reitings
6.Nekā personīga, 8.8 reitings
7.TV3 Laika ziņas, 8.8 reitings
8.TV3 Laika ziņas sestdienās, 8.8 reitings
9. UgunsGrēks 12, 8.5 reitings
10.Sanāciet, sadziediet!, 8.5 reitings

* Dati: TNS Latvia, laika periods: 01.1.2011.-31.12.2014, vecuma grupa 4+
**Dati: TNS Latvia, laika periods: 2004.-2014.gads, vecuma grupa 4+

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl