Jānis Romanovskis apsmejas “līdz grīdai”

Komentāri

“Man vajadzēs pūderi,” nespēdams valdīt smieklus, teic TV3 erudīcijas spēles Risks vadītājs Jānis Romanovskis, atklājot, ka reizēm spēles laukumā iet ļoti jautri.

Vai smiekli palīdz sasniegt arī pārliecinošus rezultātus? Par to pārliecinies erudīcijas spēlē Risks no pirmdienas līdz ceturtdienai 17.55 kanālos TV3 un TVPlay!

Erudīcijas spēle Risks pasaulē jau vairāk nekā 30 gadus zināma ar nosaukumu Joepardy, un tā iemantojusi plašu popularitāti. Risks no ierastajām prāta spēlēm atšķiras ar to, ka tās ietvaros netiek uzdoti jautājumi. Spēles laikā tiek dotas norādes, uz kurām atbilde jautājuma formā jānoformulē pašam spēlētājam. Šī spēle patiesi izaicina gan dalībnieku, gan skatītāju prātus un mudina domāt atšķirīgi.

TV3 spēli Risks veido divas daļas – Izaicinājuma un Dubultriska, un katrā no tām piedalās trīs dalībnieki. Abu daļu uzvarētāji raidījuma beigās tiekas spēles Finālā. Spēles uzvarētājs jeb čempions finālā saņem to naudas summu, ko ir sakrājis spēles laikā, un tiesības piedalīties nākamajā spēlē. Tiesa, tur viņa sākuma bilance atkal sākas no nulles.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl