Komentāri
Izglābšanās no zvēriem pārtop šovā Esmu dzīvs
Foto: Tambako The Jaguar, Flickr

TV6 jaunais amerikāņu izdzīvošanas šovs Esmu Dzīvs (I am alive) atklāj ekstrēmus stāstus par cilvēkiem, kuri brīnumainā kārtā izdzīvojuši pasaules bīstamāko dzīvnieku nāvējošos uzbrukumus. Kādas briesmas bijušas jāpārvar cietušajiem, kādos apstākļos tas noticis, kas palīdzējis izglābties – iepazīstiet neparastus izdzīvošanas stāstus Esmu dzīvs no 13. maija TV6!

Šova Esmu dzīvs notikumi risinās Āfrikā, Kanādā un Austrālijā. Tajā tiek atklāti patiesi stāsti par cilvēkiem, kas piedzīvojuši bīstamu dzīvnieku uzbrukumus, skatījušies nāvei acīs un laimīgā kārtā izdzīvojuši. Pat ar šķietami nekaitīgiem dzīvniekiem vienmēr jābūt uzmanīgiem, jo dzīvnieku uzvedība nav prognozējama, un neviens nezina, kurā mirklī miermīlīgs dzīvnieks var kļūt agresīvs. Taču saskarsme ar indīgiem zirnekļiem, čūskām, haizivīm, dažādiem plēsējiem visbiežāk diemžēl izvēršas traģiski. Jau pirmajā sērijā TV6 skatītāji ieraudzīs stāstu par kādu pusaudzi, kuru sakož indīgs zirneklis. Viņš septiņas dienas mokās briesmīgās sāpēs, kamēr ģimene cīnās par viņa dzīvību un mēģina iegūt pretindi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šova veidotāji ir parūpējušies par adrenalīna piesātinātu sižetu, skatītāji ieraudzīs gan pāris sekundes pirms liktenīgā pavērsiena, gan uzbrukuma ainas, kurās redzama cilvēka cīņa par savu dzīvību. Stāstu varoņi ir dažāda vecuma, jo plēsēji neizvēlas savus upurus, tās drīzāk ir liktenīgas sagadīšanās. Šie uzbrukumi izmaina šova dalībnieku dzīves uz visiem laikiem, atstājot neaizmirstamas rētas. Viens no realitātes šova izdzīvojušajiem dalībniekiem – pusaudzis Kultons atzīst: ”Man likās, ka dzīve ir kā video spēle, kurā ir vairāki līmeņi un dzīvības. Taču pēc atgadījuma, kad mani gandrīz līdz nāvei saplosīja kalnu lauva, sapratu, ka dzīve ir tikai viena un es to nedrīkstu izniekot!”

Pēc izdzīvošanas realitātes šova varoņi uz dzīvi raugās pavisam citām acīm. Intervijās laimīgie izdzīvotāji atklāj, kādas domas un sajūtas tos pārņēmušas, esot tuvu nāvei un, kas palīdzējis nepadoties. Tapāt viņu glābēji atklāj savas emocijas un pēkšņu spēku uzplūdu, lai izglābtu cita cilvēka dzīvību. Par notikušo stāsta arī tuvinieki, kuriem nereti sariešas acīs asaras, jo iespējamība zaudēt savu mīļoto cilvēku bijusi ļoti augsta.

Skatieties satraucošo realitātes šovu Esmu Dzīvs no 13.maija trešdienās plkst. 20:30 TV6!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl