1 komentārs
Izbaudiet vasaras darbus kopā ar Bez Tabu un Ēriku Palkavnieku
TV3 Publicitātes foto

Šai vasarai skatītāju iecienītā TV3 raidījuma Bez Tabu komanda sagādājusi vairākas īpašas rubrikas. Kā pirmā no tām būs Vasaras darbi kopā ar Ēriku Palkavnieku jau no 1. jūnija līdz pat Jāņiem! Taču uzreiz pēc svētkiem – no 25. jūnija – skatītāji varēs ceļot laikā ar rubriku Toreiz un tagad, kas atsauks atmiņā spilgtus notikumus un atklās, kā tie laika gaitā mainījušies. Tas ir tikai sākums – vasaras laikā skatītājiem tiks piedāvātas vēl vairākas tematiskas un aktuālas rubrikas Bez Tabu ietvaros darba dienās plkst. 19.35 kanālos TV3 un TVPlay!

Tie skolēni, kuri skolas solā mācību gada laikā slinkojuši, rēķinās ar vasaras darbiem! Šovasar Bez Tabu visus var iepriecināt, jo šo nastu gatavs ņemt uz saviem pleciem, lai visi kā viens var atpūsties tā, ka prieks! Allaž asprātīgais, šarmantais un nepārspējamais Bez Tabu korespondents Ēriks Palkavnieks iejutīsies dažādu profesiju un arodu darītāju lomā. Viņš ir gatavs vasaras laikā gan cept eklērus, gan tirgot saldējumu, kā arī braukt ar asfalta rulli un darīt vēl daudzus citus profesiju pārstāvju darbus. Tikai jautājums: kādus darbus viņam uzticēs darba devēji, un kā ar tiem viņš tiks galā? Sekojiet līdzi Bez Tabu vasaras stāstu sērijai Bez Tabu vasaras darbi no 1. līdz 24. jūnijam, darba dienu vakaros plkst. 19.35 kanālos TV3 un TVPlay!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī pēc Jāņiem, no 25. jūnija, Bez Tabu skatītājiem piedāvās tematisku rubriku Toreiz un tagad, kas būs ikvienam skatītājam unikāla iespēja ceļot laikā un vietā. Skatītājiem tiks atsaukti atmiņā spilgtākie Bez Tabu atklājumi, atradumi vai risinātās problēmas. Tā būs lieliska iespēja uzzināt, kā raidījums Bez Tabu mainījis notikumus un cilvēku dzīves. Piemēram, vai tūroperatora piekrāptie klienti atguvuši savu naudu? Vai aukle, kura pieķerta cietsirdībā pret zīdaini, joprojām pieskata mazuļus? Kā virzās uz priekšu atbildīgo dienestu dotie solījumi? Sekojiet līdzi Bez Tabu skandalozāko un labāko stāstu sērijai rubrikā Bez Tabu Toreiz un tagad no 25. jūnija darba dienās plkst. 19.35 kanālos TV3 un TVPlay!

Gaidot Bez Tabu 15. dzimšanas dienas svinības, raidījumā plānoti daudzi pārsteigumi un īpašas rubrikas visas vasaras garumā. Kopā varēsit apceļot Latvijas skaistākās un, iespējams, piemirstās vietas, redzēsit slavenību kāzu atspoguļojumu un vēl daudz ko interesantu.

TOP komentāri

  • Emīls
    0 0 0

    Emīls

    Tīri interesanta ideja :) Es ceru, ka jaunieši ne tikai skatīsies Ērika darbībās caur televizora vai telefona ekrānu, bet arī uztvers šo kā mudinājumu un meklēs alternatīvas laika pavadīšanas iespējas vasarai :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl