2 komentāri
Izbaudiet oktobri ar Džeimsa Bonda filmām kanālā LNT!
Publicitātes foto

Bonds. Džeimss Bonds… Ikviens zina šo leģendāro frāzi. Sākot no 4. oktobra, LNT skatītāji deviņas svētdienas varēs baudīt aizraujošus vakarus kopā ar Bonda filmām.

Bonda filmu vakarus kanālā LNT atklās 1989. gadā uzņemtā filma Tiesības nogalināt, kur galvenajā lomā iejūtas Timotijs Daltons. Kopumā 23 filmās Džeimsu Bondu atveidojuši seši aktieri, viņu tuvumā bijušas 90 valdzinošas sievietes, taču tikai dažas no tām iemantojušas pasaules slavu. Satieciet Bondu un viņa skaistules no 4. oktobra svētdienās plkst. 21.00 kanālā LNT!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Džeimss Bonds un seksīgākās meitenes

Džeimsam Bondam pieder viņas visas – pasaules skaistākās sievietes, kuras ir gan apburošas, gan erotiskas, kā arī dažkārt arī nedaudz naivas. Bonda meitenes ir vienlaikus arī sabiedrības spogulis, kurā redzama sievietes vieta un loma attiecīgajā laika posmā. Kas gan būtu Bonds bez savām meitenēm?! Viņu ir vairāk nekā 90, kuras drīkstējušas būt slavenā slepenaģenta tuvumā. Piedāvājam iepazīt tās sievietes, kas pēc britu žurnāla izdevuma The Sun atzītas par visu laiku seksīgākajām.

Doktors Nē ir pirmā filma par Džeimsu Bondu, kur viņu attēlo aktieris Šons Konerijs. Filmas sižets ir balstīts uz Iana Fleminga 1958. gadā izdoto romānu ar tādu pašu nosaukumu. Ursula Andresa ir pirmā sieviete, kura ir filmējusies Bonda filmā, un joprojām tiek uzskatīta par absolūta seksa simbolu. Šobrīd U.Andresai ir 79 gadi un viņa ir viena no sešdesmito gadu slavenākajām un pievilcīgākajām aktrisēm, kura piedalījusies vairākos desmitos filmu. Tomēr U.Andresas slavenākā loma ir tieši pirmā Bonda meitene, lai gan citu Bonda meiteni – Vesperu Lindu – viņa tēloja arī parodijā par aģentu 007 Casino Royale, kura iznāca 1967. gadā.

Taču visatzinīgāk novērtēta ir aktrise Halle Berija, kura atveido Džinksu jeb Bonda meiteni filmā Mirsti citu dienu (Die Another Day). Skatītajiem viņa atmiņā noteikti iespiedusies violetas krāsas kleitā, ko filmā notiekošajā Ledus pils ballē valkā Džinksa, turklāt to modelējusi Donatella Versače. Kostīmu māksliniece Lindija Heminga redzējusi līdzīgu Versačes tērpu kādā modes žurnālā un lūgusi Versači radīt tērpu tieši Hallei Berijai. 2002. gadā saņēmusi Halle Berija kļuva par pirmo ASV Kinoakadēmijas godalgoto Bonda meiteni, saņemot Oskara balvu labākās aktrises kategorijā.

Savukārt francūziete Klodīna Ožē no filmas Zibenslode (Bond: Thunderball) atzīta par trešo skaistāko Bonda dāmu. 15 gadu vecumā aktrise ieguva Miss France titulu, pabeigusi Parīzes Konservatoriju un ieguvusi diplomu dramatiskajā aktiermeistarībā. Visvairāk atpazīstama tieši Amerikas un Lielbritānijas skatītāju vidū – viņu asociē kā galvu reibinošu bruneti. Tas viss, pateicoties filmai Zibenslode un Domino tēlam.

Sieviete iedvesmo

Tikpat valdzinošas, cik Bonda sievietes, ir arī James Bond 007 smaržas, kas šogad piedzīvoja jau ceturto līniju! Tā, protams, ir tapusi, iedvesmojoties no liktenīgās sievietes un Bonda izaicinājumiem. Notverot Bonda sievietes būtību tai raksturīgā smaržā, 007 sievietēm ir bīstami vilinošs. Interpretācija par aromātu ir radusies, izveidojot unikālu sastāvdaļu maisījumu, kas savieno izsmalcinātu sievišķību ar nemateriālu noslēpumainības sajūtu. Tā pievilcība slēpjas tā bagātīgajā, spēcīgajā un sīkstajā raksturā, tādējādi projicējot nebeidzamas elegances, spēcīgas personības un smaržu sapni gluži citā pasaulē.

Četras svētdienas lieliskā sabiedrībā

Satieciet vienu no vissnopietnākajiem Bondiem – aktieri Timotiju Daltonu jau 4. oktobrī plkst. 21:00 filmā Tiesības nogalināt (Licence to kill)! Un tad turpmākos trīs svētdienas vakarus savā pārziņā pārņems Pīrss Brosnans, kurš būs redzams jau 11. oktobrī 21:00 pirmajā filmā Zeltacs (Goldeneye), kas tiek uzskatīta par vienu no finansiāli veiksmīgākajām Bonda filmām. Pēc tās nedēļu vēlāk, 18. oktobrī plkst. 21:00 sekos Rītdiena nemirst (Tomorrow never dies), bet oktobra noslēgumā – 25. oktobrī plkst. 21:00 izbaudiet filmu Ar pasauli nepietiek (The world is not enough).

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl