Izbaudiet azartu Maini vai zaudē 2. sezonā!

Komentāri
Izbaudiet azartu Maini vai zaudē 2. sezonā!
LNT publicitātes foto

Drīzumā kanālā LNT 2. sezonu uzsāks jautrā un atraktīvā ģimenes spēle Maini vai zaudē. Tajā piedalīsies azartiski, riskēt griboši cilvēki, kuriem nav sveša izzināšanas kāre un mājās atrodama kāda maiņai piemērota elektroprece. Jaunu lietu iespējams iegūt tikai tad, ja spēles dalībnieki pareizi atbildēs uz vadītāja Sanda Miltoviča uzdotajiem jautājumiem. Taču, ja kļūdīsies, tad sava manta būs jāzaudē. Izbaudiet spēli no 25. februāra ik ceturtdienas vakaru plkst. 21:10 kanālos LNT un TVPlay! Turklāt, ja vēlies piedalīties – piesakies un pierādi savas zināšanas TV ekrānā!

Lieliski rezultāti

Atceroties spēles pirmo sezonu, Sandis Miltovičs stāsta: ”Maini vai zaudē! pirmās sezonas ietvaros sajutu lielu azartu un kopības sajūtu. Latvieši ir malači un gatavi uz trakām lietām! Vienmēr patīkami doties ciemos pie dalībniekiem, iepazīties tuvāk pie tējas vai kafijas tases, un sajust viņu lielo vēlmi riskēt, lai rastu iespēju veco iekārtu nomainīt pret jaunu. Spēles laikā patīkams satraukums pavada visus – mani, ģimenes, draugus vai kolēģus. Un pirmajā sezonā nebija neviena ģimene vai kompānija, kura palika tukšā, kas priecē, jo man, kā salatētim patīk, apdāvināt!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Maini vai zaudē! jaunās, 2. sezonas dalībnieki jau nepacietībā berzē rokas, jo ir gatavi sajust spēles garšu. Arī šosezon viesosimies pie cilvēkiem, kuri jau sen lolo sapni par jaunu fēnu, kas godam kalpojis jau vairākus gadu desmitus, vai televizoru, kuru vēlētos lielāku un plānāku, vai kādu citu elektropreci, kas jau sen vairs nedūc kā bitīte… Taču, kā zināms, ir viens bet – tikai pareizi jāatbild uz vairākiem spēles vadītāja Sanda Miltoviča uzdotajiem jautājumiem un jaunā manta būs rokā. Ja pareizo atbilžu skaits nebūs pietiekams, nāksies zaudēt un dalībnieku tik pierasto mājas elektropreci spēles vadītājs ņems līdzi, lai nodotu labdarībai.

Kas gaidāms spēles pirmajā sērijā?

Pirmajā jaunās sezonas epizodē Maini vai zaudē! komanda dosies uz Ogri, lai tiktos ar azartisko Kalniņu ģimeni. Tā kā uz spēli tiek likta virtuves svarīgākā elektroprece – cepeškrāsns, ģimene gatava ļoti nopietni cīnīties. Mamma Dace un tētis Kaspars pat nenojauš, ka spēles likteni izšķirs dēlēni Ernests un Eduards. Pēc spraigās spēles Ogrē, Maini vai zaudē! ar pārējām balvām dosies tālāk gar Daugavu, uz Ķengaragu, kur ciemosies pie Zanes Zeļēņinas. Zane, kopā ar viņas draudzenēm mēģinās vinnēt jaunu datora monitoru. Jautājumi nebūs viegli un spēle solās būt visai spraiga!

Sekojiet līdzi jauno dalībnieku gaitām, taču ja jau tagad esat gatavi paši piedalīties, tad nevilcinieties un piesakieties skaties.lv sadaļā Maini vai zaudē!.

Izbaudiet spēli Maini vai zaudē! no 25. februāra ceturtdienās plkst. 21:10 LNT un TVPlay!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl