Komentāri
Īstā un vienīgā TV Zvaigzne tiks noskaidrota jau 15. decembrī Kanālā 2!
Foto: Toms Norde

Pēc desmit nedēļu ilgas mācību, neskaitāmu spriedzes situāciju pārvarēšanas un plašas emociju gammas izdzīvošanas jau 15. decembrī tiešraidē Kanālā 2 un TVPlay notiks realitātes šova TV Zvaigzne fināls, kurā tiks noskaidrots uzvarētājs. Finālā sacentīsies astoņi dalībnieki, un viņus vērtēs Kanāla 2 skatītāji, izsakot viedokli telefona balsojumā. Skatieties lielo TV Zvaigzne finālu 15. decembrī 21.00 Kanālā 2 un TVPlay!

Visu rudens sezonu Kanāla 2 skatītāji ir uzcītīgi atbalstījuši jaunās TV Zvaigznes, aktīvi sekojot līdzi ikdienas pārraidēm, atbalstot un paužot viedokli sociālajos tīklos, kā arī izsakot simpātijas dalībniekiem, atbalstot izbalsošanas reizēs. Šova TV Zvaigznes dalībnieks Dzintars Neimanis saka: ”Laikā, ko esmu pavadījis šovā, esmu pārvarējis bailes no tiešraides, kas mūsu gadījumā ir 24 stundas diennaktī. Intrigas, provokācijas un tas, ko cilvēki runā ārpasaulē, mani neuztrauc, jo svarīgākais man ir iegūt pieredzi un pierādīt sevi gan kameras priekšā, gan aizkadrā. Šovs TV Zvaigzne ir viens liels piedzīvojums, kurā es iegūstu lielu pieredzi īsā laika posmā, un es uztveru to, kā atspēriena punktu, kas man līdz šim bija pietrūcis.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Finālā dalībnieki prezentēs raidījumu!

TV Zvaigžņu piedzīvojumi ir pietuvojušies finālam un tajā par galveno balvu – savu raidījumu Kanālā 2 vai TVPlay – sacentīsies astoņi dalībnieki. Viņi visi savā starpā cīnīsies par uzvaru, un visiem, kas vēlas izmantot iespēju, aplūkot šo cīņu tiešraidē, tā tiks sniegta 15. decembra vakarā. Fināla reizē visiem dalībniekiem būs jāprezentē savs raidījums, savs lolojums, ko viņi šo nedēļu laikā būs radījuši un kurš, viņuprāt, iederētos televīzijā vai internetā vidē. Kanāla 2 skatītājiem būs iespēja izvērtēt šova dalībnieku idejas un atbalstīt ar telefona balsojumu tos, kuriem ir labākās dotības kļūt par raidījuma vadītāju.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl