9 komentāri
Iespējams tikai Krievijā jaunajā sezonā arī kuriozi no Latvijas
Publicitātes foto

Drīzumā kanālā TV6 ieradīsies raidījums Iespējams tikai Krievijā, lai skatītājiem sniegtu daudz jautru, muļķīgu, neveiklu, interesantu un, pats galvenais, smieklīgu video kuriozu no Krievijas plašajām ārēm. Un ne tikai – šosezon arī no Latvijas! Smiekli, smiekli un vēl smiekli garantēti visiem humora cienītājiem! Izbaudiet jaunus un vēl neredzētus video raidījumā Iespējams tikai Krievijā no 8. oktobra ceturtdienu vakaros plkst. 21:00 kanālā TV6!

Kurš smieklīgākais?!

”Iespējams tikai Krievijā jaunajā sezonā vairums pigoru būs no kaimiņzemes Krievijas, jo viņu izdomu ir grūti pārspēt citu zemju iedzīvotājiem – šeit ir mūžīgais pasaules rekords video kuriozu ražošanā un prātam neaptveramu ideju ģenerēšanā. Un būt uzreiz aiz viņiem – tā jau principā ir uzvara! Līdz ar to šīs sezonas jaunums – mūsu pašu Latvijā radīti video kuriozi, jo ir taču skaidrs, ka arī Latvijā dzīvo jautri cilvēki. Tāpēc katrā raidījumā būs rubrika – Iespējams arī Latvijā, kurai ikviens var iesūtīt paša filmētos video kuriozus. Labākie katru nedēļu tiks pārraidīti raidījumā,” atklāj TV6 raidījuma Iespējams tikai Krievijā vadītājs Ēriks Palkavnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ikviens tiek aicināts pārskatīt savas video arhīvu šūplādes un labāko veikumu sūtīt uz e-pastu: videokuriozi@tv6.lv. Tiks gaidīti visi video, kas ir šī raidījuma cienīgi – radu, draugu, kaimiņu izjokošana, bērnu nopietnās, taču vienlaikus arī smieklīgās darbības, un, protams, nevar par zemu novērtēt arī jokus, ko izstrādā mūsu četrkājainie draugi.

Par Iespējams tikai Krievijā

Raidījuma Iespējams tikai Krievijā tapšanā piedalās kaimiņzemes Krievijas pārstāvji, kuri ir pamanījušies ar saviem telefoniem, fotoaparātiem un video kamerām piefiksēt dažādus savu tautiešu izgājienus. Tādi ir iespējami tikai Krievijā, kur cilvēki ir gatavi dalīties ar iegūto materiālu ar citiem skatītājiem. Tieši šīs atšķirības un unikalitātes dēļ TV6 raidījums ir ieguvis nosaukumu Iespējams tikai Krievijā, jo nekur citur tādus kadrus un situācijas nav iespējams noķert.

Izbaudiet Iespējams tikai Krievijā jaunākos video no 8. oktobra ceturtdienās plkst. 21:00 TV6!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl