Iepazīsti Pasaules stingrākos vecākus Kanālā 2

Komentāri
Iepazīsti Pasaules stingrākos vecākus Kanālā 2
Publicitātes foto

Kanāla 2 jaunais šovs Pasaules stingrākie vecāki ļaus ieskatīties pretējās bērnu audzināšanas nometnēs. Tiks parādīti vecāki, kuriem bērnu audzināšana nepadodas, un  tādi, kuru pateiktais vārds ir kā likums. Spurainie jaunieši tiks nodoti audžuvecākiem un šova laikā varēs vērot, vai izdosies sakārtot jauniešu dzīves. Sekojiet līdzi pāraudzināšanas skolai dokumentālajā seriālā Pasaules stingrākie vecāki no 5.augusta no pirmdienas līdz ceturtdienai 21:05 Kanālā 2! 

Ar vecākiem joki mazi!

Kanāla 2 pasaules popularitāti iemantojušais televīzijas dokumentālais seriāls Pasaules stingrākie vecāki (World’s strictest parents) ir piemērs visiem vecākiem, kas var notikt, ja pusaudžiem tiek atļauts pilnīgi viss. Jaunieši, kuri ir vien 16 gadu jauni, jau pīpē, dzer, melo un ļoti skarbi izturas pret pieaugušajiem. Vecāki vairs nespēj tikt galā ar savu bērnu visatļautību, tāpēc nolemj meklēt palīdzību. Pasaules stingrākie vecāki ir viena no iespējām, kā situāciju mēģināt vērst par labu. Vecāki piedalās eksperimentā, nododot audžuvecākiem pāraudzināt savus nepaklausīgos un spurainos pusaudžus. Audzināšanas nolūkos pusaudži tiks uz nedēļu nosūtīti uz ārzemēm pie kādas svešas un ļoti stingras ģimenes, kura mēģinās mainīt pusaudžu uzvedību un attieksmi pret dzīvi. Nedēļas laikā jauniešu vecāki nosūtīs vēstuli, kurā sarakstītas tās lietas un jautājumi, kurus viņi vēlētos atrisināt attiecībās ar saviem bērniem.

Visa pamatā ir mīlestība, uzmanība, robežas

Piemēram minama situācija, kad pusaudži ietekmējas no saviem draugiem. Vieni no audžuvecākiem, kuri piedalās Kanāla 2 šovā, atklāj labas audzināšanas piemēru: ”Mēs ļoti kontrolējam to, kādi draugi ir mūsu bērniem. Kad viņi sāk stāstīt par saviem draugiem, mēs sakām Atvediet viņus pie mums! Ja mēs neesam satikuši savu bērnu draugu vecākus, tad arī neļaujam doties pie viņiem ciemos.” Pusaudžu vecāki pēc šīs pieredzes ir atzinuši, ka labas audzināšanas pamatā ir mīlestība, uzmanība un normas robežas. Bērni paši vēl pusaudžu vecumā nenojauš, cik paši to ļoti vēlas. To, cik laimīgi un veseli viņi ir kļuvuši, pateicoties šādai audzināšanai, vairums novērtē tikai vēlāk, kad kļuvuši nobriedušāki!

Pasaules stingrākie vecāki no 5.augusta no pirmdienas līdz ceturtdienai 21:05 Kanālā 2!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl