Ielaidiet savās mājās svētkus kopā ar Gandrīz ideālām vakariņām!

1 komentārs
Ielaidiet savās mājās svētkus kopā ar Gandrīz ideālām vakariņām!
TV3 Publicitātes foto

No 8. decembra divu nedēļu garumā TV3 būs skatāmi īpaši svētku Gandrīz ideālas vakariņas raidījumi. Gaidāmas ne tikai četras pilnīgi dažādas vakariņas, bet arī īsta gatavošanās Ziemassvētkiem. Par svētku noskaņu, tradicionāliem ēdieniem un izklaidēm parūpēsies četri dalībnieki, no kuriem katrs izcels sava Latvijas novada – Vidzemes, Kurzemes, Zemgales un Latgales – raksturīgākās iezīmes. Sagaidiet pirmo Gandrīz ideālu vakariņu raidījumu jau 8. decembrī 18.00 kanālos TV3 un TVPlay!

Divas nedēļas pirms ZiemassvētkiemTV3 raidījums Gandrīz ideālas vakariņas ik dienu ieradīsies pie skatītājiem, lai dāvātu svētku prieku! Ziemassvētku Gandrīz ideālu vakariņu ceļojums sāksies 8. decembrī Zemgales centrālajā daļā – Bauskā, zemnieku saimniecībā Krišjāņi, kur pie sevis senā muižā viesos uzņems namamāte, četru bērnu mamma Iluta Straģe. Viesmīlīgajai saimniecei dalībniekus palīdzēs uzņemt čakli rūķi – bērni, kuri turpmākajā vakarā gaitā dedzīgi iesaistīsies teju visos vakariņu procesos. Namamāte šajā vakarā savus ciemiņus lutinās ar kādu relaksējošu un ziemīgu izklaidi, par kuru gaisā virmos patiesa sajūsma! Tā būs kopīga pasēdēšanu kublā, un, ja tajā vēl tiek pasniegts saimnieces pagatavots saldējuma kokteilis, tad tas vien būs ko vērts!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī turpmākajos vakaros dzirksteļos prieks, joki un enerģija! Otrajā vakarā dalībniekus savā mājoklī uzņems perfektais vīndaris un augļkopis Jānis Zilvers, kurš dzīvo Vidzemes sirdī – Siguldā. J. Zilveris šajā vakarā dalīsies ar to, ko vislabāk pieprot un aizraujas! Saimnieka aizraušanās ir medības, tāpēc bez šaubām galdā tiks celta meža gaļa, kas arī būs viens no vakariņu galvenajiem ēdieniem. Protams, neizpaliks arī sarunas par un ap vīnu un tā degustācija!

Nākamajā vakarā Gandrīz ideālu vakariņu dalībnieki no Vidzemes būs aizceļojuši uz Latgali! Ciemiņus uzņems pazīstamā latviešu mūziķa Jura Kulakova māsa Maija Kulakova, kura dzīvo un strādā Līvānos. M. Kulakova pēc nodarbošanās ir mājturības skolotāja, un viņai ir tuvas latviskās tradīcijas, kas arī tiks ievērotas visa vakara garumā un, iespējams, kādam skatītājam būs kā iedvesma pirms svētkiem!

Gandrīz ideālu vakariņu Ziemassvētku ekspreša pēdējais pieturas punkts būs Kurzemē, kur notiks viesošanās pie aizputnieka Sandra Štāla. Kā izrādās, šovasar uzņēmīgais jaunietis atvēra savā dzimtajā pilsētā beķereju, kurā var iegādāties svaigi ceptas kūciņas, maizītes un citus gardumus. Ceptuves saimniekam šis arods lieliski padodas, tāpēc variet būt droši, ka ar saldā ēdiena garšu buķeti, protams, viņš spēs pārsteigt! Vakariņās dalībniekiem tiks pasniegts tradicionāls latviešu ēdiens, kas ir klasisks kurzemnieku gardums – sklandrauši.

TOP komentāri

  • Skeptiķis
    0 0 0

    Skeptiķis

    Man Iluta Straģe liekas pašpārliecināta egoistiska dāmīte, kura uzskata, ka tikai viņas idejas, darbs un priekšlikumi ir tie labākie, bet citu darbs netiek pietiekami labi novērtēts...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl