Gribi saminīt veco pret jaunu? Piesakies spēlei Maini vai zaudē!

Komentāri

Tev ir kāda elektroprece, kuru labprāt nomainītu pret jaunu? Tevi vilina azarts un esi gatavs piedalīties spēlē, lai apmainītu veco tehniku pret jaunu? Ja tā, tad piesakies jaunajā TV spēlē – Maini vai zaudē! Aizpildi anketu Skaties.lv un piesakies spēlei Maini vai zaudē!

Jau no 19. marta kanālā LNT ceturtdienu vakaros gaidāma jauna, vēl nebijusi televīzijas spēle Maini vai zaudē! Tāpēc jau šobrīd LNT aicina pieteikties jautras, azartiskas ģimenes, riskēt gribošas draugu grupas un draudzīgus kolektīvus, kuri, liekot uz spēles savu veco tehniku, ir ar mieru riskēt, ļauties azartam un spēles garšai, lai, iespējams, vietā iegūtu jaunu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja tā, tad aizpildi anketu, norādot savus personas datus, dzīvesvietu, tehniku, kuru labprāt vēlētos apmainīt. Iespējams, televīzijas spēles Maini vai zaudē radošā komanda dosies tieši pie tevis uz mājām vai darbavietu un tavu, spēlei izvēlēto mantu, samainīs pret jaunu.

Aizpildi anketu un piesakies spēlei!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

Maiņa notiks tādā gadījumā, ja pareizi atbildēsit uz dažiem spēles jautājumiem, bet, ja atbildēsit nepareizi – jūsu manta nonāks pie mums un tiks ziedota labdarībai. Ir taču tik patīkami kopā ar ģimeni, draugiem vai darba kolēģiem ļauties kopīgam azartam un laimēt dāvanas, bet ir vēl patīkamāk darīt labu, palīdzot citiem.

Lasi vēl