14 komentāri
Ģimeņu un jauniešu savstarpējās attiecības seriālā Paisums
Foto: ekrānšāviņš

LNT skatītājiem piedāvā jaunu seriālu Paisums (Med Cezir), kas atklās ģimeņu un jauniešu savstarpējās attiecības – no asiem strīdiem līdz dziļai mīlestībai. Seriāla notikumi iesākas dramatiski, izmainot galvenā varoņa Jamana dzīvi uz visiem laikiem. Kāds būs Jamana dzīves liktenis? Skatieties seriālu Paisums no 9. maija sestdienu pēcpusdienās plkst. 17.10 kanālā LNT!

Turcijas seriāli LNT Latvijā ir ļoti iecienīti, to pierādījuši līdz šim rādītie 1001 nakts, Kārdinajuma varā, Gumušas stāsts un Fatmagula. Jaunais Turcijas seriāls Paisums (Med Cezir) ir analogs amerikāņu seriālam O.C., kas kādu laiku atpakaļ tika rādīts kanālā LNT! O.C. ir guvis ļoti augstus reitingus Amerikā, kļūstot par vienu no skatītākajiem seriāliem. Balstoties uz šiem panākumiem, vairākas pasaules valstis ir izveidojušas analogas versijas O.C., tai skaitā Paisums, kas kļuvis par vienu no populārākajiem jaunajiem televīzijas seriāliem Turcijā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš kļūst par līdzdalībnieku..

Paisums ir filmēts Stambulas apvidū – Tuzlā, kas ir īpaši smalks rajons. Seriāla sākumā skatītāji tiks iepazīstināti arī ar bagātām un krāšņām turku dzīvesstila ainām, no kurām viena būs antikvariātu izsole greznā villā, kur šarmantās dāmas izrāda savu ugunīgo, dienvidniecisko skaistumu elegantos vakartērpos. Paralēli šim notikumam seriāla galvenais varonis Jamans – izskatīgs jauneklis ar nedaudz noslēpumainu un kaislīgu skatienu, kas liek daudzām meiteņu sirdīm pukstēt straujāk, iekuļas pamatīgās nepatikšanās. Jamans, kļūst par līdzdalībnieku sava brāļa noziegumā! Viņam tiek nozīmēts jurists – bagātais Salims Serezs – kurš pats savulaik nācis no maznodrošinātas vides, līdz ar to izrāda vēlmi palīdzēt nelaimē nonākušajam jaunietim. Salims izsaka Jamanam piedāvājumu, kas izmainītu viņa dzīvi – vai viņš to pieņems? Kādi likteņa pavērsieni sagaida Jamanu? Ieskatoties notikumos pa atslēgas caurumu – Jamana izvēle aizved puiša sirdi pie negaidītas mīlestības. Seriāla šarms ir tieši emociju krāšņumā, kuras vainagos galveno varoņu savstarpējās attiecības no līdzjūtības un maigas mīlestības līdz asiem strīdiem un intrigām. Skatītājus savaldzinās neparastie notikumi, kurus greznos kvēlā mīlestība, karstasinīgās attiecības, ģimeņu intrigas, sapņaina romantika un neticami likteņa pavērsieni…

Mīlas pāris

Nevar nepieminēt, ka seriālā Paisums spēlē īpaši pievilcīgi aktieri. Jamana kvēlā mīla ir Mira Beijlīse (Mira Beylise), ko seriālā atveido aktrise Serenaja Sarikaja (Serenay Sarikaya). S. Sarikaja ir Miss Turcija 2010 titula ieguvēja, profesionāla modele un aktrise, kas dzimusi un augusi Ankarā. Savukārt seriālā Jamana lomu spēlē izskatīgais turku aktieris un modelis – Čagata Ulusojs (Çagatay Ulusoy), kurš 2010. gadā ieguva pirmo vietu konkursā Labākais Turcijas modelis. Tāpat Č. Ulusojs ir saņēmis TV Zvaigžņu (TV Star Awards) apbalvojumu kā labākais aktieris seriālā Paisums.

Ar Paisums atšķiras no O.C.?

Lai arī Paisums ir analogs seriālam O.C., tomēr, skatoties ir novērojamas dažādas atšķirības. Paisums vairāk ietver melodrāmas cienīgus brīžus un turku temperamentu. Jau pirmajā seriāla sērijā norisinās trīs kautiņi, kā arī slepkavība. Turku kautiņi, starp citu ir daudz nežēlīgāki par amerikāņu atveidotajiem seriālā O.C, pie tā droši vien vainīgs dienvidnieku temperaments. Kultūras atšķirības ir pamanāmas arī emociju dziļumā, piemēram, Jamana un Salima attiecībās, kur abi puiši jūt spēcīgu saikni. Arī mūzika seriālā spēlē lielu lomu – ja O.C. nebūtu iedomājams bez eklektiska neatkarīgā roka, tad Paisumā mūsu dvēseļu stīgas aizskar skaista orķestra mūzika, kas seriālam piedod emocionālāku toni un smagnējumu. Tas drīzāk līdzinās Dinastijai un liek skatītājiem patiesi iemīlēt seriāla varoņus un just līdzi viņu pārdzīvojumiem.

Skatieties jauno seriālu Paisums no 9. maija sestdienās plkst. 17.10 LNT!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl