Komentāri

Kanāls TV3 janvārī atzīts par skatītāko Latvijā, un tas noteikti nedomā apstāties pie gada pirmā mēneša, arī 2015. gada februārī saviem skatītājiem piedāvājot daudzveidīgu programmu.

No 3. februāra otrdienās 21.00 Bibliotekāri

Pēdējos 10 gadus Flins Karsens ir kalpojis bibliotēkai. Pirms sāka strādāt šajā darbā, viņš bija grāmatu tārps ar 22 akadēmiskajiem grādiem un absolūti bez nekādām sociālajām prasmēm. Izrādās, šis darbs bija viņam pats piemērotākais, un šo gadu laikā viņš no grāmatu tārpa kļuvis par brašu karstgalvi. Viņa galvenais uzdevums ir aizsargāt nevainīgos no slepenās burvju pasaules, kas izrādās, ir visur mums apkārt. Kad viss sāk kļūt sarežģītāk, bibliotēka pieņem darbā īpaši izvēlētus 4 cilvēkus no visas pasaules, lai kopā spētu aizsargāt bibliotēku no melnās maģijas. Kopā viņiem būs jārisina neiespējami noslēpumi, jācīnās ar pārdabiskiem pretiniekiem, no kuriem galvenā ir Serpentu brālība, sens kults, kuru vada noslēpumainais nemirstīgais Dulakū. Viņu rokās ir spēcīgi artefakti, starp kuriem ir Derības šķirsts, Likteņa šķēps, Džūdas kauss un Eksalibrs. Komandas pienākums ir novērst šo artefaktu nonākšanu nepareizās rokās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No 5. februāra darba dienās 14.35 Atriebība 3. sezona

Stāsts par Amerikas priviliģēto un bagāto ārēji mirdzošo pasauli, kas glabā daudz tumšu noslēpumu un melu. Hemptonā, kur okeāna krastā lepni slejas smalkas villas un katru vasaru pulcējas Amerikas bagātnieki, ierodas Emīlija Torna.

No 4. februāra trešdienās 22.50 Mahinatori 5. sezona

FIB aģents Pīters Bērks izmeklē ”balto apkaklīšu” noziegumus (finanšu mahinācijas, zādzības, viltojumus – visu, kas nav saistīts ar slepkavībām). Lai atklātu šāda veida mahinācijas, nepieciešama īpaša viltība, un, jāatzīst, viņa kolēģi FIB ar to nebūt neizceļas.

No 17. februāra darba dienās 16.55 Rozenheimas detektīvi 6. sezona

Viens no Rozenheimas detektīviem izskatās pēc lauksaimnieka un labprāt sēžas traktorā, bet otrs ir pilsētas švīts, kurš ātri iepatīkas dāmām un runā diktofonā. Abu detektīvu pirmā tikšanās nebūs draudzīga, bet nāksies vien sastrādāties, jo šai klusajā pilsētiņā katram ir savs skelets skapī un notiek apbrīnojami daudz noziegumu!
Oriģinālais nosaukums: Rosenheim Cops.

Sestdienas ar Ledus laikmets animācijām

7. februārī 19.35 Ledus laikmets

Dienā, kad zobenzobu vāveri vajā neveiksmes un viņa gandrīz pazaudē savu lielāko dārgumu – ozolzīli –, visi dzīvnieki dodas ceļā uz dienvidiem, meklējot glābiņu no aukstuma, kas piemeklējis zemi. Sliņķis Sids un mamuts Manfreds par ceļabiedriem kļūst nejauši. Pēc zobenzobu tīģeru uzbrukuma cilvēku apmetnei viņi izglābj mazuli. Par to rūpes uzņemas citkārt slinkais Sids un diezgan negribīgi arī Manfreds. Nospriežot, ka bērna tētis ir dzīvs, viņi dodas to meklēt. Drīz ceļiniekiem pievienojas arī zobenzobu tīģeris Djego, kura uzdevums ir mazuli nolaupīt. Tā sākas draugu aizraujošais ceļojums, kura laikā visnepiemērotākajos brīžos pie apvāršņa parādās zobenzobu vāvere Skrets, izmisīgi cenzdamās glābt savu ozolzīli.

14. februārī 19.35 Ledus laikmets 2: Atkusnis

Laika ziņas: Tuvākās piecas dienas ir gaidāmi lieli plūdi, kam sekos pasaules gals. Iespējams, nedēļas beigās varētu izlauzties kāds saules stariņš… Mamutam Manijam, sliņķim Sidam, zobenzobu tīģerim Djego, zobenzobu vāverei Skratam un pārējiem Ledus laikmeta iemītniekiem ir sajūta, ka viņu kūstošā pasaule sāk palikt pārāk slapja un ledus kalns, kas apdraud ieleju, tūlīt lūzīs. Taču tā nav vienīgā problēma – Manijs vairs nevēlas būt viens pats, taču ir pamatotas aizdomas, ka viņš ir pēdējais mamuts. Atkal ir jādodas ceļā, kur tiek satikta valdzinoša mamutiene (iespējams, pēdējā visā pasaulē) Elija, kuru pavada uzņēmīgs oposumu pārītis Krešs un Edijs.

21. februārī 19.35 Ledus laikmets 3: Dinozauru ēra

Kas var būt lieliskāks par vismīļāko aizvēsturisko draugu atgriešanos? Šoreiz Manijs ar biedriem atklāj zudušu pasauli, kurā mājo zvērīgi dinozauri. To vidū ir arī īdzīgs tiranozaurs, kam kārtojami īpaši rēķini ar sliņķi Sidu. Arī smieklīgā vāverēna dzīvē pienācis pārmaiņu laiks – viņš sastop neatvairāmi daiļu vāveru jaunkundzi, bet nekad jau nevar tā īsti zināt, vai dāma alkst nolaupīt viņa sirdi vai kvēli dievināto zīli.

Ceturtdienu televīzijas pirmizrādes

5. februārī 22.00 Godavīrs

Kad daudz piedzīvojušā, spējīgā un veiksmīgā īpašo spēku karavīra Aleksandra karjera pēkšņi izbeidzas, viņš nolemj dzīvot klusu un mierīgu amatnieka dzīvi, apmetoties daudzdzīvokļu rajonā Krievijā. Taču, kad vienu no dzīvokļa īrniecēm un viņas ģimeni sāk apspiest vietējā gangsteru banda, Aleksandrs dodas palīgā. Viņš tiek ierauts nežēlīgā karā starp ķīniešu un krievu bandām, un ne tikai aizsargā apdraudēto ģimeni, bet sastopas arī pats ar savu pagātni.

12. februārī 22.00 Atgriezēji

Cilvēku dzīves ir kļuvušas ilgākas un labākas, pateicoties ārkārtīgi dārgiem mehāniskajiem orgāniem, kurus ražo uzņēmums, ko visi sauc par Aģentūru. Taču šiem sasniegumiem ir arī sava ēnas puse – ja cilvēki nespēj samaksāt par saviem orgāniem, Aģentūra nosūta atgriezējus – cilvēkus, kuru uzdevums ir atgūt orgānus, neuztraucoties par to īpašnieku ērtībām un dzīvību. Remijs ir viens no labākajiem Aģentūras orgānu atgriezējiem. Taču, kad viņam kāda negadījuma laikā apstājas sirdsdarbība, viņš atmostas ar mākslīgu orgānu un neiedomājami lielu parādu. Viņš atgriežas darbā, taču saprot, ka vairs nespēj ar to nodarboties. Kad Remijs vairs nespēj samaksāt par jauno sirdi, Aģentūra nosūta viņa draugu un pārinieku Džeiku šo orgānu atgūt.

19. februārī 22.00 Savējais

Daltons Rasels (Ouens) nav parasts banku laupītājs. Viņš vēlas īstenot ideālu laupīšanu, tādēļ ir ņēmis vērā visus iespējamos apstākļus. Zagļa pārdabiskā spēja vienmēr atrasties soli priekšā likumsargiem izjauc detektīva Kīta Freizera (Vašingtons) centienus notvert viņu. Taču vienādojumā parādās vēl kāds elements. Bankas prezidents (Plamers) noalgo sarunu vedēju Madlēnu Vaitu (Fostere). Viņai ir izcila reputācija, tomēr Madlēna ir neparedzama, tādēļ šī var kļūt par visu laiku izsmalcinātāko laupīšanu.

26. februārī 22.00 Izpirkuma asinis

Kvinam Fortem bija viss – vara, nauda, brālis, kas viņu dievināja, un sieviete, kas viņu mīlēja. Taču viņam bija arī ienaidnieki. Un vienas nakts laikā Kvins zaudēja visu – nodevēja dēļ viņš tiek arestēts, viņa tēvs, kurš ir kriminālā grupējuma vadonis, tiek nogalināts, bet brālis uzskata, ka aiz tā visa stāv pats Kvins. Kad Kvins tiek atbrīvots no cietuma, viņš cenšas izbēgt no saviem pagātnes dēmoniem, tomēr tas izrādās neiespējams uzdevums, jo jaunais, nežēlīgais bandas vadonis nedomā to pieļaut. Tā kā izvairīties no viņa nav iespējams, Kvins nolemj cīnīties.

Brīvdienu televīzijas pirmizrādes

14. februārī 22.20 Daiļās būtnes

Pēc slavenā Kami Garsijas un Mārgaretas Stolas tāda paša nosaukuma romāna motīviem veidotā filma vēsta par 17 gadus veco Ītanu Veitu, kurš mēnešiem ilgi sapņos redz nepazīstamu meiteni. Uzsākot mācības vidusskolas priekšpēdējā klasē, Ītans ievēro jaunpienācēju Līnu Dukeinu, kura ir ļoti līdzīga sapņos redzētajai meitenei. Pārējie skolēni izturas pret meiteni naidīgi un izplata baumas par viņas tēvoci – savādnieku Meikonu Reivenvudu, apgalvojot, ka Līnas radinieki ir sātana pielūdzēji. Tomēr pat tad, kad atklājas, ka Līnai lemts kļūt par raganu, Ītans nespēj neiemīlēties meitenē. Drīz vien jaunieši uzzina tumšus noslēpumus par savām ģimenēm, savu pagātni un savu pilsētu.

15. februārī 20.00 Hobits: Negaidīts ceļojums

Šīs piedzīvojumu filmas galveno varoni Bilbo Baginsu ierauj episkā ceļojumā, kura mērķis ir atbrīvot rūķu karaļvalsti Ereboru no baisā pūķa Smoga nagiem. Pateicoties burvim Gendalfam, Bilbo pievienojas trīspadsmit rūķu grupai, kuru vada leģendārais karotājs Torins Ozolvairogs. Ceļojuma laikā viņi šķērsos bīstamas zemes, kuras apsēduši troļļi, orki un burvji. Lai gan galamērķis ir austrumos esošais Vientuļais kalns, varoņiem vispirms ir jāizkļūst no troļļu tuneļiem, kur Bilbo satiek Golumu – radījumu, kurš uz visiem laikiem mainīs viņa dzīvi. Pazemes ezera krastā Bilbo Baginss ne tikai atklāj to, cik pārsteidzoši atjautīgs un drosmīgs viņš patiesībā ir, bet arī iegūst Goluma ”dārgumu” – gredzenu, kuram piemīt negaidītas un noderīgas īpašības. Bilbo pat nenojauš, kā šis vienkāršais zelta gredzens ir saistīts ar Viduszemes likteni.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl