Komentāri
Eštons Kačers, gatavojoties Stīva Džobsa lomai, nonācis slimnīcā
Foto: DT Production

Gatavojoties kinolentes Džobss (Jobs, 2013) filmēšanai, aktieris Eštons Kačers ievēroja Apple dibinātāja Stīva Džobsa īstenoto ”tikai augļi” diētu. Kačeram šāds solis radīja neprognozējamas sekas – viņš divas dienas pirms filmēšanas bija nonācis slimnīcā.

Aktieris atzina, ka diētu, kas satur tikai augļus un izslēdz jebkādus dzīvnieku pasaules produktus, viņš uzsācis, gatavojoties lomai filmā par Stīvu Džobsu. Aktierim sāpes bijušas tik neizturamas, ka diētas rezultātā Kačers nonāca slimnīcā ar aizkuņģa problēmām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Stīvs Džobss nomira no aizkuņģa dziedzera vēža 2011. gada 5.oktobrī.

Šodien, 10. janvārī, plkst. 21:00 LNT tiks demonstrēta filma Džobss par vienu no ietekmīgākajiem radošajiem prātiem pasaulē – multimiljardieri, korporācijas Apple ideoloģisko tēvu Stīvenu Džobsu!

Foto

Filma ir perfekta ilustrācija, kur nonāk talantīgs, taču ļoti egoistisks un nežēlīgs cilvēks. Šo personību atveidot uzticēts aktierim Eštonam Kačeram, kurš sniedz jaunu ieskatu uz izšķirošajiem un personiskākajiem mirkļiem uzņēmēja karjerā. Filma aptver laikposmu no 1971. līdz 2001. gadam – tas ir laiks, kad topošais datorģēnijs un biznesa haizivs Stīvens Pols Džobss mācījās augstskolā, lietoja psihotropās vielas, aizrāvās ar Austrumu garīgajām praksēm, izdzina no mājām savas neatzītās meitas māti, sāka sadarbību ar Atari, nodibināja zīmolu Apple, radīja pirmos personālos makintošus, tika padzīts no Apple direktora krēsla. Tāpat viņš nemitīgi pa telefonu lamājās ar savu sīvāko konkurentu Bilu Geitsu un ar triumfu atgriezās Apple saimnieka lomā, lai glābtu paša radīto biznesa impēriju un pasaulei uzdāvinātu Ipod, Iphone un Ipad. Šis ir stāsts par vīru, kurš nolēma mainīt pasauli un to arī paveica.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl