Komentāri
Deivisa kausa izcīņu un Rīgas Dinamo sezonas noslēgumu skaties TV6!
Rīgas "Dinamo" spēlētajs Marsels Hosa Kontinentālās hokeja līgas spēlē "Arēnā Rīga". (Foto: LETA)

TV6 martu sāks uz sportiska viļņa, piedāvājot sekot līdzi lielākajām Latvijas sporta aktualitātēm – Deivisa kausa izcīņai un Rīgas Dinamo sezonas noslēguma pasākumam. Baudiet pasaules labāko tenisistu sacensības jeb Deivisa kausa izcīņu no 6. līdz 8. martam, kā arī sviniet Rīgas Dinamo sezonas noslēgumu kopā ar spēlētājiem jau 7. martā TV6!

Pirmie Deivisa kausa dueļi – TV6!

Deivisa kauss ir lielākās un nozīmīgākās tenisa sacensības vīriešu nacionālajām izlasēm, kuras organizē Starptautiskā Tenisa federācija (ITF). Deivisa kauss notiek kopš 1900. gada, kad tas tika organizēts kā turnīrs starp ASV un Lielbritānijas izlasēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērn Latvijas tenisa komanda startēja Deivisa kausa izcīņas Eiropas / Āfrikas zonas 1. grupā, bet zaudējumi Slovākijai, Austrijai un Zviedrijai mūsu izlasi pārlika 2. grupā. Tajā šobrīd esam vieni no favorītiem – Deivisa kausa rangā Latvija pašreiz ieņem 42. vietu. Šogad Latvijas mērķis ir atgriezties 1. grupā. Lai to paveiktu, komandai ir jāuzvar trīs cīņas, no kurām pirmā no 6. līdz 8. martam tiks aizvadīta Latvijā, tenisa centrā Lielupe.

TV6 piedāvā unikālu iespēju skatīties izcīņas spēles šādos laikos – 6. martā plkst. 18.00, 7. martā un 8. martā plkst. 14.00! Skatītāji ekrānos varēs redzēt, kā notiks Deivisa kausa izcīņas Eiropas Āfrikas zonas 2. grupas spēle starp Latvijas un Bulgārijas izlasēm. Latvijas komandas kapteinis Kārlis Lejnieks jau ziņoja izlases sastāvu, kurā nav iekļauts pasaules ranga 14.vietas īpašnieks Ernests Gulbis. Taču komandā iekļauti 20 gadus vecie dvīņi Mārtiņš Podžus (509.vieta pasaules rangā) un Jānis Podžus (677. vieta), kā arī 17 gadus vecie Artūrs Lazdiņš (2122. vieta) un Rūdolfs Mednis.

Rīgas Dinamo sezonas pasākums

TV6, kā allaž, visus notikumus, kas saistīti ar hokeju, nelaiž garām, tāpēc sniegs iespēju būt kopā ar Rīgas Dinamo īpašajā noslēguma pasākumā jau 7. martā plkst. 17.00! Kā ik gadu, arī šogad Rīgas Dinamo komandas spēlētāji turpina tradīciju, īpašā pasākumā pasakoties visiem līdzjutējiem par to, ka tie visas Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas garumā atbalstīja komandu un bija kopā ar to gan uzvarās, gan zaudējumos. Noslēguma pasākumā Arēnā Rīga hokejisti piedalīsies dažādos veiklības un prasmju konkursos, kā arī apmeklētājus ar priekšnesumiem priecēs pazīstami mākslinieki.

Baudiet marta sporta aktualitātes kanālā TV6!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl