Komentāri

Visu aprīli ik pirmdienas vakaru kanāls TV6 aicina pavadīt kopā ar kino leģendu Brūsu Vilisu, bet ceturtdienas būs veltītas de Niro.

13. aprīlī 22.00 televīzijas pirmizrāde Ar uguni pret uguni

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nejauši kļūstot par brutālas dubultslepkavības liecinieku, kad veikalā tiek noslepkavots tā īpašnieks un viņa dēls, ugunsdzēsējs Džeremijs Koulmens knapi izglābjas pats. Tā kā viņam ir tiesā jāliecina pret noziedzīgās bandas bosu, Džeremijam ir jāstājas liecinieku aizsardzības programmā. Taču drīz Džeremija identitātes noslēpums ir atklāts, un viņam neatliek nekas cits, kā vienam pašam cīnīties gan par savu, gan par savu tuvinieku dzīvību.

Oriģinālais nosaukums: Fire with Fire
Gads: 2012
Režisors: Deivids Barets
Lomās: Džošs Duhamels, Brūss Viliss, Rozario Dousona, Vinsents D’Onofrio, Kērtiss Džeksons u.c.

20. aprīlī 22.00 Mačete

Bijušo meksikāņu policistu iegāž viņa priekšnieks, kurš ir arī nežēlīgs noziedzīga grupējuma vadītājs, lieko zaudēt visu, kas viņam dārgs. Nejauša tikšanās pēc vairākiem gadiem viņam liek iesaistīties politiskās intrigās, kurās iejaukts arī korumpēts senators, kas saistīts ar viņa senajiem ienaidniekiem. Kad bijušo policistu cenšas padarīt par grēkāzi, viņš nolemj atriebties, izmantojot seksīgu un izturīgu sieviešu cīkstoņu palīdzību un, protams, arī savu mačeti.

Oriģinālais nosaukums: Machete
Kategorija: Filmas
Valsts: Amerikas Savienotās Valstis
Gads: 2010
Režisors: Ītans Manikiss, Roberts Rodrigess
Lomās: Denijs Treho (Mačete Koretess), Stīvens Sīgals (Toress), Mišela Rodrigesa (Lusa/Še), Džesika Alba (Sartana Rivera), Roberts de Niro (Senators Džons Maklahlins) u.c.

27. aprīlī 22.05 Slepkavu sezona

Apalaču kalnos noslēgts amerikāņu armijas veterāns (Roberts de Niro) sadraudzējas ar tūristu no Eiropas (Džons Travolta). Kad atklājas eiropieša patiesie nolūki, uz Amerikas draudīgo ainavu fonu izvēršas kauja, kas pierāda seno patiesību: visīstākā kara forma ir divkauja.

Oriģinālais nosaukums: Killing Season
Kategorija: Filmas
Valsts: Beļģija
Gads: 2013
Režisors: Marks Stīvens Džonsons
Lomās: Roberts de Niro, Džons Travolta, Mailo Ventimilja, Elizabete Olina, Diāna Ļubenova u.c.

Ceturtdienas ar Robertu de Niro

16. aprīlī 22.05 Iepazīstieties, mani vecāki!

Gregs Fakers patiešām mīl Pemu Bairnsu. Brauciens pie Pemas vecākiem, lai nosvinētu viņas māsas kāzas, ir piemērots brīdis, lai lūgtu Pemas tēvam meitas roku un Pemu bildinātu. Taču, kad Gregs iepazīstas ar Pemas vecākiem, izrādās, ka panākt vēlamo nemaz nebūs viegli. Pemas tēvam Džekam Gregs uzreiz neiepatīkas. Viņš pavada nedēļas nogali izsmejot Grega profesiju un cenšoties norādīt uz atšķirībām starp Pemas ģimeni un Gregu. Taču situācija tikai pasliktinās, kad Gregs negribot izjauc māsas kāzas un nokaitina ne tikai Džeku, kas, izrādās, 34 gadus strādājis CIP, bet arī pārējos ģimenes locekļus.

Oriģinālais nosaukums: Meet the Parents
Kategorija: Filmas
Valsts: Amerikas Savienotās Valstis
Gads: 2000
Režisors: Džejs Roučs
Lomās: Bens Stillers (Gregs Fakers), Roberts de Niro (Džeks Bairnss), Ouens Vilsons (Kevins Rolijs), Terija Polo (Pema Bairnsa), Blaita Denere (Dina Bairnsa) u.c.

23. aprīlī 22.05 Iepazīsties, Fakeri

Pēc apkaunojošā notikuma, kad draudzenes tēvs viņu nopratināja ar melu detektoru, Gregam jāpiedzīvo vēl briesmīgāki brīži – jāiepazīstina māte un tēvs ar savas līgavas vecākiem. Gregs atstāja sliktu iespaidu uz Pemas tēvu Džeku, taču viņam beidzot ir izdevies izpelnīties vismaz daļēju atzinību. Taču tagad viņam konservatīvā Bairnsu ģimene jāiepazīstina ar seksa terapeiti Rozalinu un ekscentrisko Bērniju. Kas gan šoreiz varētu noiet greizi?

Oriģinālais nosaukums: Meet the Fockers
Kategorija: Filmas
Valsts: Amerikas Savienotās Valstis
Gads: 2004
Režisors: Džejs Roučs
Lomās: Roberts de Niro (Džeks Bairnss), Bens Stillers (Gregs Fakers), Dastins Hofmans (Bērnijs Fakers), Bārbra Streizande (Rozalina Fakere), Blaita Denere (Dina Bairnsa) u.c.

30. aprīlī 22.05 Iepazīstieties, mazie Fakeri

Desmit gadi, divi mazi Fakeri un neskaitāmi pārbaudījumi ir Grega Fakera samaksātā cena par to, lai viņa sievastēvs Džeks samierinātos ar znota eksistenci. Taču pēc tam, kad Gregs, nonācis uz sēkļa, sāk piestrādāt farmācijas uzņēmumā, Džeka aizdomas pret znotu sāk pieaugt ģeometriskā progresijā. Kad Grega un Pemas ģimenes sanāk kopā uz dvīņu dzimšanas dienas svinībām, Gregam jāpierāda skeptiski noskaņotajam Džekam, ka viņš tiešām ir saimnieks savā namā. Pārpratumi, izsekošana, sievastēva izdarības spiegu stilā – vai Gregs spēs izturēt šo pārbaudījumu gūzmu un kļūt par īstu ģimenes galvu?

Oriģinālais nosaukums: Little Fockers
Kategorija: Filmas
Valsts: Amerikas Savienotās Valstis
Gads: 2010
Režisors: Pols Veics
Lomās: Bens Stillers, Terijs Polo, Roberts de Niro u.c.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl