Komentāri

LNT seriāla Čikāgas liesmās veidotāji piedāvā savu jaunāko veikumu – Čikāgas sardzē. Seriāla epicentrā ir Čikāgas policijas izmeklētāji – policisti un izlūkošanas vienība, kuri iestājas par kārtību vienā no ASV lielākajām pilsētām.

Sekojiet līdzi izmeklētāju ikdienas darbam seriālā Čikāgas sardzē no 9. aprīļa ceturtdienās plkst. 23.00 kanālā LNT!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat kā Čikāgas liesmās (Chicago fire), arī Čikāgas sardzē (Chicago P.D.) veidotāji ir Mihaels Brants (Michael Brandt), Dereks Hass (Dereck Haas) un divu Primetime Emmy balvu ieguvējs Diks Volfs (Dick Wolf). Čikāgas sardzē piedalīsies arī iemīļotie Čikāgas liesmās aktieri, piemēram, Džeisons Begi (Jason Beghe), Džons Seda (Jon Seda), Sofija Buša (Sophia Bush), Džese Lī Sofers (Jesse Lee Soffer), Patriks Džons Fludžers (Patrick John Flueger) un citi.

Kārtības kontrolētāji Čikāgā

Spriedzes seriāls Čikāgas sardzē seko līdz 21. rajona policijas departamentam, kas sastāv no divām vienībām – policistiem, kuri dodas ielās, lai aci pret aci cīnītos ar noziedzību, un izlūkošanas vienības, kura cīnās ar pilsētas galvenajiem draudiem – narkotiku tirdzniecību, organizēto noziedzību, pasūtījuma slepkavībām un citiem. Izlūkošanas vienību vada Henks Voits, kuru atveido Dž. Begi. H. Voits ir gatavs darīt visu, lai panāktu noziedznieku sodāmību, pat ja būs jāpārkāpj noteikumi. Viņa komanda respektē ikvienu viņa lēmumu, lai arī daudziem ir aizdomas, ka viņam ir tumši pagātnes noslēpumi.

Iepazīsti komandu sastāvus!

Izlūkošanas vienība: H. Voita komandas sastāvā ir Antonio Davons – nosvērts un godīgs detektīvs, kurš agrāk ir arestējis H. Voitu par iejaukšanos policijas darbā, bet tagad strādā viņa labā. Viņa kolēģis Džejs Halstīds ir pašpārliecināts armijas veterāns. Dž. Halstīda partnere ir Erina Lindseja, izbijusi sliktā meitene, kuras dzīve krasi izmainījās, pateicoties H. Voitam, kurš viņu 13 gadu vecumā pieņēma savā apgādībā. H. Voita lielākā uzticamības persona un draugs ir pieredzējušais detektīvs Alvins Olinskijs. A. Olinskijam ir cieša sadarbība ar policijas kadetu Ādamu Ruzeku, kuru viņš pieņēmis darbā kā slepeno aģentu. Izlūkošanas komandai nesen pievienojies arī jauniņais Kevins Atvaters, kurš iepriekš strādāja policijas vienībā kā Kimas Burgesas pārinieks.

Policijas vienība: K. Burgesa šobrīd pilda policijas patruļas virsnieces amata pienākumus, taču dedzīgi cel nākotnē strādāt izlūkošanas vienībā. Policijas darba ikdienu protokolēs, dos uzdevumus policistiem un novērtēs viņu padarīto seržante Trūdija Plata. Arī policijas vienībā būs jauniņais – Šons Romans, kuram jau ir iepriekšēja pieredze policijas darbā, kā arī kopīga vēsture ar viņa kolēģiem no izlūkošanas dienesta, piemēram,  A. Olinskiju.

Skatieties jauno seriālu Čikāgas sardzē no 9. aprīļa ceturtdienās plkst. 23.00 kanālā LNT!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl