Cietais rieksts 5 TV pirmizrāde jau drīzumā TV6

Komentāri
Cietais rieksts 5 TV pirmizrāde jau drīzumā TV6
Foto: Fox

Vēl mirklis un spriedzes filmas Cietais rieksts 5. daļa (A good day to die hard) piedzīvos televīzijas pirmizrādi kanālā TV6. Neuzveicamais Džons Makleins ir atgriezies! Šajā filmā viņš dosies uz Maskavu meklēt savu dēlu Džeku. Izbaudiet spriedzi, ātrumu un iespaidīgu cīņu ar noziedzniekiem filmā Cietais rieksts 5 14. martā plkst. 22:05 TV6!

Lai sameklētu un izpestītu no cietuma savu dēlu Džeku, Makleins dodas uz Maskavu. Viņš pat nenojauš, ka Džeks ir kļuvis par slepenu CIP aģentu, kurš iefiltrējies Krievijas kriminālajā pasaulē, lai novērstu kodolieroču zādzību. Lai tiktu galā ar teroristiem, tēvam un dēlam nāksies aizmirst par savstarpējām nesaskaņām un kļūt par neapturamu Makleinu duetu cīņā pret globāla militāra konflikta izraisīšanu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brūss Viliss, kurš spēlējis četrās iepriekšējās filmās, ar Makleina tēlu saaudzis tik ļoti, ka laprāt piekrita piedalīties arī piektās filmas veidošanā. Savukārt Džeka lomas atveidotājs, austrālietis Džejs Kortnijs, ieguva Džeka Makleina lomu, izkonkurējot Liamu Hemsvortu, Benu Fosteru un Polu Dano, kā arī citus kandidātus. Iespējams, Dž.Kortnijs ieguva lomu, jo jau iepriekš filmējies spriedzes žanra filmās, viņa vērienīgais darbs ir pērnā gada filma Terminators: Genisys, kurā viņš spēlē kopā ar Arnoldu Švarcenegeru.

Foto

Cietais rieksts filmas attīstās līdzi laikam, piešķirot tām vērienīgus specefektus un izmantojot arvien mūsdienīgāku tehniku. Filmas piektajā daļā būs redzams līdz šim lielākais helikopters Mil Mi-26 (NATO piešķirtais nosaukums: Halo), kas pasaulē ir vislielākais un spēcīgākais militārais transportlīdzeklis, kāds jebkad uzbūvēts. Taču šis nav vienīgais helikopters, kas tiek izmantots filmā, vēl ir arī Mil Mi-24, kuru vada Ungārijas gaisa spēku komandieris Pīters Saimons. Savukārt filmas noslēdzošajā epizodē redzamo helikopteru Mil Mi-26 filmas veidotāji bija izīrējuši no Baltkrievijas Ārkārtas situāciju ministrijas.

Skatieties spriedzes filmas Cietais rieksts jaunāko, 5. daļu jau 14. martā plkst. 22:05 kanālā TV6!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl