Komentāri

Straujiem soļiem tuvojas Bez Tabu: Dzīves smalkumi jaunā – ceturtā – sezona. Raidījuma šarmantie vadītāji Ēriks Palkavnieks un Baiba Runce pašreiz smeļas enerģiju, baudot skaisto ziemu, lai jaunajā sezonā ar pilnu sparu vēstītu par slavenību dzīves aizkulisēm, iepazītu stila smalkumus un atklātu pārbaudītas dzīves gudrības. Ikviens TV3 skatītājs varēs būt klāt tur, kur dzirkstī notikumi un mutuļo īstā slavenību dzīve, jau no 5. februāra piektdienas vakaros plkst. 20.20 kanālos TV3 un TVPlay!

Ziemas piedzīvojumi

Bez Tabu: Dzīves smalkumi vadītāja Baiba šai sezonai gatavojas vēl nopietnāk kā jebkad! Baiba, kā jau īsta ziemas prieku baudītāja, nelaiž garām iespēju šajā tik burvīgajā gadalaikā gūt spēkus un enerģiju. Tāpēc viņa devusies kopā ar draugiem iekarot varenās un sniegotās Austrijas Alpu virsotnes, kuru reljefs ir kā radīts slēpošanai un snovošanai. Atpūtas braucienā Baiba ik dienu vairāku stundu garumā ļaujas gan straujiem, gan mierīgākiem nobraucieniem ar snovborda dēli. Iedvesmas pilnu gaidām Baibu atpakaļ, lai jaunajā – ceturtajā – sezonā kopā ar Ēriku skatītājus iedvesmotu tikpat aktīvu brīvdienu baudīšanai!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzīves stila aktualitāšu gaidās

Jaunajā sezonā pie Bez Tabu: Dzīves smalkumi skatītāji pievērsīs uzmanību ne tikai slavenību dzīvei, bet sniegs arī vērtīgus padomus, kas padarīs ikdienu krietni interesantāku un krāsaināku! Tiks atklātas lieliskas idejas draugu izklaidēšanai, kas, iespējams, daudziem būs vēl nezināmas, piemēram, spēles ar 3D brillēm. Vēl raidījuma ietvaros gaidāmi joki, pārbaudījumi un eksperimenti, kuros tiks izmēģināts viss, kas saistīts ar sezonālām, kalendārām aktualitātēm vai citiem saistošiem notikumiem. Bez Tabu žurnālists sola izaicināt kādu Latvijā zināmu slavenību doties gājienā ar ķekatām! Kā viņam veiksies – to ieraudzīsit jau drīzumā! Protams, tiks aplūkoti arī tehnoloģiju un tehnikas jaunumi, kā arī stāstīts par idejām, kas noderēs ģimenēm ar bērniem.

Bez Tabu: Dzīves smalkumi no 5. februāra piektdienās plkst. 20.20 TV3 un TVPlay!

Foto: Bez Tabu: Dzīves smalkumi kuriozi

Video: kuriozi

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl