Komentāri
Baudiet Ziemassvētku garšas un sajūtas kopā ar Bez Tabu!
Publicitātes foto

Ļoti raksturīgas Ziemassvētku laika lietas ir izgreznota eglīte, dāvanas un gardi svētku kārumi. Bez Tabu izvēlējies iepazīt labāk un izpētīt dziļāk svētku mielastus, kā arī parūpēties, lai svētku laikā ikvienā mājā un ģimenē tiktu ienestas pēc iespējas dažādākas un interesantākas Ziemassvētku garšas un smaržas. Skatieties Bez Tabu un siera Filadelfija stāstu sēriju Ziemassvētku garša no 15. decembra darba dienās 19.30 kanālos TV3 un TVPlay!

Iespējams, kādam šķiet, ka Ziemassvētki garšo un smaržo kā piparkūkas, citam – kā speķa rauši, un vēl kādam šie svētki uzvēdī šķovētu kāpostu aromātu. Katrā ģimenē Ziemassvētku sajūtas tiek ienestas ar īpašo, tikai šai ģimenei raksturīgo smaržu un garšu. Piemēram, Bez Tabu vadītājs Egons Reiters svētkus nespēj iedomāties bez šiem kārumiem: ”Mani Ziemassvētki smaržo pēc tikko ceptām piparkūkām un mandarīniem, taču tie ir svētki ne tikai garšas un smaržas kārpiņām, tie ir kopā būšanas svētki!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TV3 raidījums Bez Tabu pirmssvētku laikā viesosies pie Latvijā zināmām un cienītām personībām, izzinot viņu Ziemassvētku ēdienu receptes un atklājot to īpašās garšas noslēpumu. Stāstu sēriju Ziemassvētku garša atklās mūzikas un kulinārijas pasaules pārzinātājs diriģents Jānis Ozols, kura sirdslieta ir ēst gatavošana. J. Ozols pagatavos vienkāršus un garšīgus ēdienus un nesteidzīgi aprunāsies par dzīves baudām, tostarp arī ēšanu.

Lasi vēl