Komentāri

Laiks pirms gaidāmajām Saeimas vēlēšanām ir īstais mirklis, kad atkal satikties ar Baibu Sipenieci-Gavari, Valteru Krauzi, Jāni Skuteli, Nadeždu Kokinu un Zuargusu, lai pārliecinātos, ka “Valstī viss ir kārtībā”. Četros īpašos specizlaidumos TV3 skatītāji kopā ar raidījuma komandu varēs citādākā gaismā palūkoties uz notiekošo uz politiskās skatuves un ielūkoties politikas aizkulisēs. Nenokavējiet pirms vēlēšanu humora šova specizlaidumus no 5.septembra piektdienu vakaros 20:20 kanālos TV3 un TVPlay!

Latvijā viss ir labi!

TV3 raidījuma “Valstī viss ir kārtībā” komanda atgriežas pie saviem uzticamajiem skatītājiem ļoti nozīmīgā laikā – tieši pirms gaidāmajām 12.Saeimas vēlēšanām. Baiba Sipeniece-Gavare, Valters Krauze, Jānis Skutelis, Nadežda Kokina un Zuarguss atgriežas, lai palīdzētu skatītājiem neapjukt politiķu solījumos un stāstītajā, un veikt pareizo izvēli vēlēšanu dienā, un, lai nedaudz atvēsinātu sakarsušos politiķu prātus pirms vēlēšanām. B.Sipeniece-Gavare par komandas aicinājumu: ”Vēlēšanās, lai būtu vieglāk saprast, par ko balsot, vajag dažādus redzējumus. Mēs tad nākam ar savu humora skatu par notiekošo, kas Latvijā joprojām ir aizaudzis lauks.” Savu ironiju par politiku un politiķiem neslēpj J.Skutelis: ””Valstī Viss ir Kārtībā” ir ar politisku ievirzi, līdz ar to lielākais izaicinājums ir spēt būt kaut nedaudz smieklīgākiem par reālo politiku. Viegli tas nav. Reālā politika ir reāli smieklīga.”

Trāpīgi, acīgi, tieši un humora piepildīti solās būt septembra piektdienu vakari, kad TV3 skatītāji aicināti sagatavoties Saeimas vēlēšanām ar raidījuma “Valstī viss ir kārtībā” komandu. Viens no raidījuma veidotājiem un vadītājiem Zuarguss izsaka minējumu, ka ir pēdējais laiks ķerties klāt 2018.gada Saeimas vēlēšanu analīzei: ”Man šķiet, ka mēs sāksim analizēt jau 2018.gada Saeimas vēlēšanas. Jā, 2018.gada, jo par šīm vēlēšanām viss ir skaidrs ― viss valstī ir kārtībā.”

Lasi vēl