Arī miljonāri alkst satikt savu liktenīgo sievieti

1 komentārs
Arī miljonāri alkst satikt savu liktenīgo sievieti
Foto: NBC Universal

Arī bagātie vīrieši vēlas kaislīgi mīlēt – būt kopā ar mīļoto sievieti gan priekos, gan bēdās! Radīts realitātes šovs Miljonāru savedēja, kuras vadītāja, profesionāla savedēja Petija Stengere iepazīstinās turīgus un inteliģentus vīriešus ar potenciālajām sievām. Tām jābūt ne vien skaistām, bet arī gudrām un sievišķīgām. Kā potenciāliem pāriem ies randiņos, vai radīsies īsta mīlestība? Skatieties Miljonāra savedēja no 25. janvāra darba dienās plkst. 20:00 Kanālā 2!

Realitātes šova Miljonāru savedēja (Millionaire Matchmaker) vadītāja Petija Stengere ir radījusi savu zīmolu – Miljonāru klubiņu, kas ietver ekskluzīvu servisu – tā darbības virziens ir savest kopā bagātus vīriešus ar skaistām sievietēm, radot iespēju tuvāk iepazīties. Petijai tas lieliski izdodas, vairāk nekā 30 gadu pieredzes laikā jau uzkrāta apjomīga datu bāze, kurā piereģistrētas no attiecībām brīvas dāmas, tāpēc ir no kā izvēlēties! Lai atrastu visatbilstošāko otro pusīti, Petijai ir vesela komanda, kas palīdz piemeklēt īsto. Galvenie kritēriji: vecums, ārējais izskats, erudīcija un ģimenes stāvoklis. Šovs parāda, ka darbs nav no tiem vieglākajiem, jo katrs no miljonāriem ir ar savām ambīcijām, iztēlojies savu ideālo sievieti, kas patiesībā nemaz nav viņam piemērota. Tāpēc randiņu brīži solās būt smieklīgi, aizkustinoši un vilšanās pilni vienlaikus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepazīsti pirmos miljonārus!

Pirmajā šova reizē savu īsto meklēs bagātnieki Deivs un Haralds. Vispirms Petija apciemos uzņēmēju Haraldu, lai iepazītu tuvāk viņa ikdienu, paradumus un, protams, visas vēlmes attiecībā uz perfekto sievieti. Četrdesmit gadus vecais Haralds vēlas satikt daudz jaunāku sievieti un, iespējams, šis arī ir viens no iemesliem, kāpēc vīrietis joprojām ir brīvs. Petija ar šo izvēli īsti nav apmierināta, tāpēc nolemj ķerties pie darba, cenšoties viņu pārliecināt par to, ka arī sievietes gados ir lieliskas. Haralds ir gatavs ieklausīties it visā, ko Petija saka, taču uz randiņu saulrieta kruīzā viņš aizies ar izskatīgu modeli. Kā tas paies – uzzināsiet drīzumā!

Tāpat iepazīsiet tuvāk seksa rotaļlietu uzņēmuma īpašnieku Deivu, kurš sirdī ir pleibojs un kaislīgs ballētājs, ko viņa mājas viesistabā apliecina arī stienis, ap kuru var vīt dejas. Tiesa, Petijai nešķiet, ka šī viņa būtība ir atslēga uz panākumiem bagātām attiecībām ilgtermiņā! Viņa uzskata, ka Deivs ar savu dzīvesveidu var tikai aizbiedēt. Lai arī jau sākotnēji viss neiet tik gludi, gala rezultātā Petija piekrīt strādāt ar Deivu. Tomēr uz randiņu viņš izvēlas iet ar meiteni, kura izglītību ieguvusi Hārvarda Universitātē. Cerams, ka starp abiem radīsies dzirkstelīte!

Skatieties Miljonāra savedēja no 25. janvāra darba dienās plkst. 20.00 Kanālā 2!

TOP komentāri

  • JANEKS KANTS KNABA PRETENDENTS 2003 GADA JAUNIE LAIKI
    0 0 0

    JANEKS KANTS KNABA PRETENDENTS 2003 GADA JAUNIE LAIKI

    VAJAG PARADUS ATMAKSAT NAU MILJONARES DVINES KO SLAMPAT

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl