Ar jaunāko sezonu kanālā LNT atgriežas seriāls Nikita

Komentāri

Jau pavisam drīz – 16. decembrī – kanālā LNT atgriezīsies izveicīgā un pievilcīgā aziāte Megija Kū jeb Nikita, kura nu jau ir kļuvusi par visvairāk meklēto sievieti pasaulē.

Seriāla ceturtā sezona ir noslēdzošā, un tā sāksies 100 dienas pēc prezidenta slepkavības, un Nikita joprojām bēguļos.
Vai viņai beidzot izdosies kļūt par sava likteņa noteicēju? Skatieties seriāla Nikita jaunāko sezonu no 16. decembra otrdienu vakaros 23.10 kanālā LNT!

Nikita – meklētākā persona valstī
Nikitas noslēguma sezonā, atšķirībā no pārējām sezonām, ir tikai sešas sērijas, taču tās iekļauj tikpat daudz spriedzes un emociju, kā iepriekšējās sezonās. Kad pēdejo reizi LNT skatītāji tikās ar Nikitu – viņa tā vietā, lai glābtu savus mīļotos no ienaidnieces Amandas, slepenas organizācijas, kas seriālā tiek dēvēta par Veikalu un Grupu, un ASV valdības, no visiem aizbēga. Nevienu nebrīdinot, Nikita pēc apsūdzības par prezidenta slepkavību pameta pilsētu, jo negribēja atkal riskēt ar savu tuvinieku dzīvību.

Ceturtajā sezonā Nikita būs meklētākā persona valstī, tāpēc viņai nāksies izdomāt arvien jaunus paņēmienus, kā netikt atrastai. Taču nemaz tik tālu viņai neizdosies aizbēgt, jo, kad viņa atradīs cilvēku, kurš varētu izdzēst viņas vārdu no meklēšanas, Nikita negaidīti apvienosies ar savu veco komandu: Mihaēlu, kurš ir viņas bijušais līgavainis, un cilvēks, kurš viņu mācīja, Aleksu – viņas bijušo protežē, anarhistu hakeri un tehnoloģiju speciālistu Birkofu, kā arī bijušo CIP analītiķi Raijenu. Viņi visi būs spiesti atkal strādāt kopā, Nikitai un viņas sabiedrotajiem būs jātiek pāri pagātnes emocionālajām brūcēm, lai spētu iznīcināt lielāko ienaidnieku – Amandu. Darba procesā komanda atklāj, ka Nikita ir daļa no daudz lielākām sazvērestībām, kas varētu pat izraisīt globālu katastrofu.

Jauni varoņi
Galvenie varoņi paliks nemainīgi – Nikitu atveido Megija Kū (Maggie Q), kura iepriekš bija redzama arī filmās Dzīvo viegli vai mirsti smagi (Live Free or Die Hard) un Neiespējamā misija 3 (Mission: Impossible 3), Mihaēla tēlā iejūtas Šeins Vests (Shane West), kurš daudziem skatītājiem varētu būt pazīstams no filmas Bezgalīgais ceļojums (A walk to remember). Vēl seriālā spēlē Aleksa jeb aktrise Lindsija Fonseka (Lyndsay Fonseca), kura ir filmējusies seriālā Bīstamās mājsaimnieces (Desperate Housewives) un filmās Kik-ass (Kick-Ass), Burbuļvannas laika mašīnas (Hot Tub Time Machine). Savukārt visu ienaidnieces Amandas lomā iejūtas Melinda Klārka (Melinda Clarke), kura ir filmējusies seriālos O.C. un Vampīra dienasgrāmatas (The Vampire Diaries), kas agrāk bija skatāmi kanālā LNT. Taču noslēdzošajā sezonā gaidāmi arī viesaktieri – Alekss Kārters (Alex Carter), Roza Rollinsa (Rose Rollins), Tods Grinels (Todd Grinnell) un Saimons Kasanide (Simon Kassianides).

Megija Kū satikusi mīļoto
Aptuveni pirms mēneša dailymail.co.uk ziņoja, ka Megija Kū nu ir aizņemta, jo pēdējā mēneša laikā vairākkārt sabiedrībā parādījusies kopā ar savu mīlošo draugu – simpātisko aktieri Dilanu Makdermotu (Dylan McDermott). Līdz šim aktieris D. Makdermots ir bijis redzams tādos seriālos kā Stalker, American Horror Story, bet šobrīd viņš kopā ar aktrisi Milu Jovoviču filmējas filmā Survivor.
Skatieties seriāla Nikita ceturto sezonu no 16. decembra otrdienu vakaros 23.10 kanālā LNT!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl