Aprīlis TV ekrānos – detektīvu mēnesis

Komentāri
Aprīlis TV ekrānos – detektīvu mēnesis
Foto: publicitātes foto

Aprīlis nav tikai sulu un spodrības mēnesis. Tas ir arī detektīvu mēnesis, jo TV varēsi skatīt virkni filmu un seriālu, kas stāstīs par smalkiem noziegumiem un izsmalcinātiem detektīvu prātiem, kas šos noziegumus atšķetina.

Citāds izmeklētājs – Bekstroms

Jaunais izmeklēšanas seriāls Bekstroms (Backstrom) veidots, balstoties uz zviedru rakstnieka un kriminologa Leifa G.W.Persona grāmatu, ko realizējis seriāla Nozieguma skelets (Bones) režisors Hārts Hansons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Seriāla galvenais varonis ir Portlandas policijas noziegumu nodaļas detektīvs Everts Bekstroms, kurš viennozīmīgi neizskatās pēc tāda, kuram varētu uzticēties. Viņš ir kritisks un nosodošs, aizraujas ar grādīgiem dzērieniem, turklāt ir sirdslimnieks, kuram būtu pēdējais laiks parūpēties par savu veselību, bet viņš turpina dzīvot pašiznīcinoši. Taču savu darbu viņš paveic izcili, liekot lietā unikālās metodes, lai atklātu noziedznieka domu gājienu. Lai arī viņa paņēmieni nav saprotami, tie patiešām strādā. Tiem skatītājiem, kuriem apnikuši uzpucētie švīti iebuktētos uzvalkos, Bekstroms noteikti patiks!

Skatieties jauno izmeklēšanas seriālu Bekstroms no 15. aprīļa piektdienās plkst. 22:05 kanālā TV6!

Foto: publicitites foto

Foto: publicitātes foto

Nozieguma skelets 10. sezonā svinēs 200.sēriju!

TV3 seriāla Nozieguma skelets cienītājiem ļauj baudīt jaunāko, 10. Sezonu. Šī sezona ir īpaša, jo tajā būs īpašā, 200.sērija, kas izveidota 50to gadu stilā, kuras autors ir Būts jeb aktieris Deivids Borenazs! 10. sezonā Būts tiek vainots slepkavībā un, izpērkot sodu, tiek piedzīvotas ne tās vieglākās dienas! Vai izdosies noķert vainīgos? Nepalaidiet garām – televīzijas pirmizrādi Nozieguma skeleta 10. sezonai no 7. aprīļa ceturtdienās plkst. 21:00 TV3!

Turklāt jaunajā, 10. sezonā skatītājus sagaida arī pārsteigums – seriāla īpašā jubilejas sērija, kuru režisējis pats Būta lomas atveidotājs Deivids Boreanazs. ”Es esmu neizsakāmi lepns par šīs gala rezultātu, lai arī tas nenāca viegli – lieliska komandas darba rezultātā – tas izdevās lieliski! Domāju, ka arī skatītājiem būs ārkārtīgi interesanti ieraudzīt varoņu rakstura iezīmes citā gaismā,” norāda jubilejas sērijas režisors.

Īpašā sērija izveidota atbilstoši 50-to gadu stilam – no skaistajiem tērpiem līdz pat sižetiskajām līnijām – perfekts izpildījums! D.Boreanazs neslēpj, ka iedvesmojies no leģendārā kinorežisora Alfrēda Hičkoka filmas North by Northwest. Sērijā Losandželosas policijas departamenta izmeklētāja Brenana sastapsies ar seksismu darba vietā, taču Būts būs bēdīgi slavens dārgakmeņu zaglis! Detalizētāk uzzināsiet, skatoties īpašo sēriju jūnijā!

Foto: publicitites foto

Foto: publicitātes foto

Kanālā LNT trešdienās jaunums – Dzimuši policisti

LNT turpina trešdienu vakaros piedāvāt aizraujošus detektīvseriālus, tostarp seriāla Dzimuši policisti jauno, 5.sezonu. Arī jaunajās sērijās kuplā Reiganu ģimene tiks ierauta jaunos noziegumos, kas risinās Ņujorkā. Izbaudiet detektīvseriālu Dzimuši policisti, kas piepildīts ne vien ar aizraujošiem notikumiem, bet arī ciešām ģimenes saitēm un attiecību līkločiem, trešdienās plkst. 21:10 kanālā LNT!

LNT seriāls Dzimuši policisti (Blue bloods) ir Soprano ģimenes radītāju Robinas Grīnas un Mičela Bērdžesa policijas drāma par Reiganu ģimeni, kur ikviens no viņiem devis solījumu strādāt likuma pusē. Bijušais policijas vadītājs – vectēvs Henrijs Reigans, tagadējais policijas vadītājs – tēvs Frenks Reigans, un trīs bērni –policijas detektīvs Denijs Reigans, advokāta palīdze Erina un jaunākais dēls Džeimijs. Viņi visi gādā par to, lai Ņujorkā noziedzība tiktu izskausta. Reiganus vieno ne vien ģimenes saites, viņi visi kā viens ir arī apbrīnojami mērķtiecīgi. Lai gan viņi ir viena ģimene, uzskati par taisnību mēdz būt atšķirīgi.

Reiganu ģimenes galva Frenks, kuru seriālā atveido aktieris Toms Seleks ir kā radīts šai lomai. T.Seleks jau vairāk kā 30 gadus ir precējies ar aktrisi Džilliju Maku (Jillie Mack), ar kuru kopā ir spēlējis seriālā Magnum, P.I. T.Seleks ir atzinis, ka loma seriālā Dzimuši policisti viņam sniedz nozīmīgu atziņu: vissvarīgākais pasaulē ir ģimene! Gluži, kā seriālā, arī dzīvē, viņš no sirds vēlas, lai bērni strādā savu sapņu darbu. Viņa 27 gadus vecās meitas Hannas Mārgretas Selekas (Hannah Margret Selleck) lielākā kaislība ir zirgi. Šī aizraušanās jau ir pāraugusi par visu ģimenes nodarbošanos. Turklāt meita startē sacensībās, gūstot ievērojamus panākumus, par ko, protams, tēvs ir gandarīts!

Foto: publicitites foto

Foto: publicitātes foto

Rozenheimas detektīvi

Stāsts par diviem ļoti atšķirīgiem Rozenheimas policistiem, kuriem jāstrādā pārī un jāizmeklē pilsētiņas noziegumus. Korbinians ir vienkāršs vietējais puisis. Viņš ir dzimis un audzis Rozenheimā un ir savas pilsētas patriots. Dzīvo kopā lauku sētā ar māsu Mariju, kura ir vientuļā māte, un palīdz viņai lauku darbos. Daudz labāk Korbinians jūtas svaigā gaisā, labprāt domā par izmeklēšanu, sēžot pie traktora stūres ar mobilo telefonu rokās – vienīgā ierīce, ko vecais zēns atzīst par labu esam, – visādi citādi mūsdienu tehnoloģiju attīstības tempiem viņš netiek līdzi. Ulrihs turpretī ir izskatīgs, švītīgs pilsētnieks un dāmu mīlulis. Viņš uz šo lauku nostūri nosūtīts par sodu – Minhenē viņam gadījušās nepatikšanas darbā. Pretēji savam kolēģim ir tehnoloģiski ļoti advancēts, un kļūst nervozs, ja netiek klāt internetam. Iecienījis diktofonu, kurā ieraksta savus viedos novērojumus izmeklēšanas gaitā. Jau pirmā tikšanās abiem sāksies ar strīdu – Ulriham, braucot uz jauno darbavietu, pat prātā nenāks, ka lauķis traktorā ir viņa kolēģis, un otrādi – kā Korbinians varēs zināt, ka izlēcējs kabrioletā turpmāk būs viņa pārinieks noziegumu izmeklēšanā? Abi ir tik atšķirīgi kā Ziemeļpols ar Dienvidpolu, un šīs atšķirības abiem ik pa laikam uzdzen aizkaitinājumu.

Foto: publicitites foto

Foto: publicitātes foto

Skaties šos un citus detektīvseriālus!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl