Apbalvosim drosmīgākos glābējus!

Komentāri
Apbalvosim drosmīgākos glābējus!
Foto: publicitātes foto

Jau 15. maijā norisināsies LNT organizētā Glābēju diena, tajā jau otro reizi ceremonijā Gods kalpot Latvijai tiks godināti cilvēki, kuri izšķirošā brīdī rīkojušies atbildīgi un dāvājuši citiem iespēju dzīvot. Skatieties svinīgo apbalvošanas ceremoniju Gods kalpot Latvijai 15. maijā plkst. 21.00 kanālos LNT un TVPlay!

Šogad apbalvošanas ceremonija norisināsies koncertzālē Rīga. Tās laikā ikvienam skatītājam būs iespēja iepazīt glābējus, kuri tiks godināti par drosmi, iejūtību un pašaizliedzīgu darbu. Šo cilvēku ikdiena ir glābt cilvēkus, būt vienmēr īstajā vietā un laikā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gods kalpot Latvijai apbalvošanas ceremoniju vadīs Gundars Āboliņš un uzstāsies Latvijas mūziķi – grupa Carnival Youth, Jānis Stībelis, Evita Zālīte, Goran Gora, vokālā grupa Framest, grupa Keksi, Marta Ritova, grupa DaGamba, Juris Jope un Rīgas Zelta koris Jāņa Ķirša vadībā.

Ceremonijas laikā gaidāmi dažādi aizkustinoši un iedvesmojoši stāsti – gan par cīņu ar uguni Rīgas cirkā, glābjot cilvēkus un dzīvniekus, gan pazudušu cilvēku meklēšana ar robežsardzes helikoptera un suņa palīdzību, kā arī cīņa ar smagu noziegumu apkarošanu un cīņa par cilvēku dzīvībām…

Viena no balvām būs īpaša, jo tās nominācija nosaka, ka cilvēkam nav obligāti jābūt profesionālam glābējam, lai veiktu varoņdarbus. Tāda ir sieviete vārdā Aija Sladzevska, kura nenobijās, nestāvēja malā un pateicoties viņai – cilvēki palika dzīvi…

Šogad mākslinieces Ievas Strazdiņas veidotā balva, Glābēju dienas simbols, tiks pasniegta 11 atbildīga darba veicējiem, tostarp ir glābšanas dienesta komanda, neatliekamās medicīniskās palīdzības darbinieki, policisti un citi, kas ikdienā rūpējas par mūsu drošību.
Skatieties ceremoniju Gods kalpot Latvijai 15. maijā plkst. 21.00 LNT un TVPlay.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl