1 komentārs
9. septembrī atsākas skatītāju iemīļotās “Ēnu spēles”
Publicitātes foto

Septembra mēnesī pie TV3 skatītājiem nonāks daudzi jauni raidījumi, šovi un arī divi pašmāju seriāli, no kuriem pirmais būs detektīva seriāls Ēnu spēles. Ikvienam būs iespēja satikties ar iemīļotiem un cienītiem aktieriem kā Aināru Ančevski, Mārtiņu Eglienu, Gintu Grāveli un sarūpēts arī kāds pārsteigums. Rudens sezonā seriālā Ēnu spēles tiks šķetinātas slepkavības un nolaupīšanas lietas, zādzības un citi noziegumi. Nenokavējiet pašmāju seriālu Ēnu spēles no 9.septembra ik otrdienu 21:00 kanālos TV3 un TVPlay!

Gaidāma daiļas dāmas pievienošanās

Jaunus noziegumus TV3 seriālā Ēnu spēles rudens sezonā izmeklēs Roberts (Ainārs Ančevskis) ar savu palīgu Andri jeb Rūķīti (Mārtiņš Egliens) un viņiem palīdzēs advokāta kungs Marčello (Gints Grāvelis). Papildu izmeklētāju komandai, laiku pa laikam būs redzams aktieris Rolands Zagorskis, kas uzticēs puišiem kādu ļoti, ļoti svarīgu uzdevumu. M.Egliens pauž prieku par atkal satikšanos ar kolēģiem: ”Milzīgs prieks filmēšanas laikā satikt tik daudz kolēģu, kas ikdienas darbā nav iespējams”. Bet detektīva aģentūrā pārmaiņas tomēr notikušas un tieši daiļā dzimuma rindās. Tā kā Roberts bez sievietēm sev blakus iztikt nevar, atliek tikai gaidīt 9.septembri, lai uzzinātu jaunumus. A.Ančevskis noslēpumaini izsakās par jaunās sievietes tēlu: ”Viņas uzdevums ir tērēt tēva nopelnīto naudu.”

100 aktieru 80 dažādās vietās

Lai varētu tapt jauni krimināli stāsti Ēnu spēlēs, jau no pavasara pie seriāla strādājusi vairāk kā 20 cilvēku plaša komanda. Kopumā seriālā rudens sezonā piedalīsies gan Latvijā pazīstami un iemīļoti, gan jauni profesionāli aktieri, kopskaitā aktieru skaitam sasniedzot 100. Darbība seriālā filmēta vairāk kā 80 dažādās vietās, tostarp autopsijas telpā un uz jahtas. A.Ančevskis: ”Kā aktierim, šī sižetiski bija daudz smagāka sezona, jo filmēšanas darbības vietas krematorijā un morgā nav mūsu ikdienas gaitu listēs.” Tikmēr M.Egliens atklāj detaļas par filmēšanas procesu: ”Tā kā šī vasara bija bagāta ar galējiem laika apstākļiem – vēsais un lietainais laiks mijās ar nepieredzētu tveici, tad reizēm bija jāfilmējas siltā jakā lielā karstumā un otrādi – plānā krekliņā knapi + 14 grādos un jātēlo, ka dikti karsti.”

Kas kopīgs Ēnu spēlēm ar UgunsGrēku?

Septembrī TV3 skatītājus sasniegs divi Latvijā veidoti seriāli – jau pieminētās Ēnu spēles un UgunsGrēks. Abus seriālus vieno ne vien fakts, ka tie ir ļoti populāri, veidoti Latvijā, tajos piedalās Latvijā mīlēti un cienīti aktieri, bet abiem ir kopīgas scenāriju autors. Viena no viņām Inta Bernova stāsta par jauno sezonu: ”Bija liels prieks satikt Ēnu spēlēs iepazītos aktierus un turpināt rakstīt par iemīļoto detektīva aģentūras varoņu tālākajām gaitām. Ceru, ka skatītājiem Ēnu spēļu jaunās sezonas notikumus būs tikpat interesanti skatīties, kā mums bija tos rakstīt.” Savukārt otra scenārija autore Gunta Kalniņa stāsta par darbu pie dažādajiem seriālu žanriem: ”Ēnu spēļu scenārijs tapa starp divām UgunsGrēka sezonām un man bija liels prieks pārslēgties no viena žanra uz otru. No pasakas pieaugušajiem uz detektīva seriālu. Salīdzinot ar Ēnu spēļu pirmo sezonu, turpinājums būs spraigāks, dinamiskāks un dramatiskiem notikumiem bagātāks.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl