8. martā ļaujies sieviešu dzīvesstāstu dažādībai!

Komentāri
8. martā ļaujies sieviešu dzīvesstāstu dažādībai!
Foto: Josef Seibel, Flickr

Sievietēm nevajagot ieroci, lai salauztu stiprāko vīriešu sirdis. Dāmām pietiekot ar sauli un mīlestību, lai justos laimīgas, maigas un jūtīgas, tiešas un drosmīgas, valdzinātājas un pazudinātājas. Kanāls 2 Starptautiskajā sieviešu dienā, 8. martā, visas dienas garumā ļaus iepazīt un izzināt sieviešu dabu un sievišķo spēku.

Kanāls 2 sieviešu dienu svinēt un īpašāk aizvadīt sāks jau no plkst. 9.00 ar skaistu filmu Zem Urugvajas saules. Tā vēsta par Janu un draudzeni Annu, kuri ir ieradušies Urugvajas galvaspilsētā Montevideo, cerībā pārdot jahtu vietējam biznesmenim Donam Estevanam Gaidāms, ka šis ceļojums beigsies ar bildinājumu. Taču viņi tikko vien ieradušies, kad atklājas, ka jahta ir pazudusi, un pārim tās meklēšana izrādās īsts pārbaudījums. Arī darījums ar Donu Estevanu neizdodas, kā cerēts. Taču ir sagaidāmi negaidīti romantiski pārsteigumi.

Turpinājumā plkst. 10.45 gaidāma filma Mīla fjordos. Ledus laikmeta beigas par atgriešanos pie mātes, kas Annikai atklās patiesība par pagātni, un liks daudz ko pārvērtēt. Pēc tam 12.40 varēs skatīties filmu Atvadas no Hannas, kurā sievas nāvi pārdzīvos mīļotais vīrs Henriks Agdensteins.

Plkst. 14.35 sekos filma Dzīves šūpolēs par jaunu un apņēmīgu arhitekti, kura nolēmusi pārvākties uz nomaļu pilsētiņu, kurā viņa satiek savu jaunības dienu mīlestību. Vēlāk, plkst. 16.30, Kanāla 2 skatītājus sagaida filma Mīla fjordos. Vēja dziesma par bīstamu un vētrainu ceļojumu, kurš var novest pie pilnīgas ģimenes iziršanas vai arī izvērsties par jaunu sākumu gan mīlestībai, gan ģimenei. Uzreiz pēc tam plkst. 18.25 sekos filma Mīla fjordos. Vasaras vētra, kas parādīs, ka vienas mīlestības beigas drīz vien var izrādīties sākums kādai jaunai.

Vakara noslēgumā plkst. 21.00 gaidāma filma Sieviešu pasaule par divām māsām. Viena ir nopietna un piezemēta, kamēr otra – vieglprātīga un jautra. Viena ir strādīga un godīga, bet otra vienmēr bijusi melnā avs ģimenē. Kad Maritai pārāk agri piedzima bērns, vecāki viņai to atņēma un nodeva audzināšanai vecākajai māsai Kristīnei. Marita devās prom, bet Kristīne meitu izaudzināja kā savu un tā arī nav pastāstījusi viņai patiesību. Pēc 16 gadiem Marita pēkšņi atgriežas un grib iepazīt savu meitu Idu.

Pavadiet Starptautisko sieviešu dienu 8. martā jau no 9.00 ar Kanāla 2 īpašo programmu!

Lasi vēl