1. aprīlī TV6 jokos uz nebēdu

Komentāri
1. aprīlī TV6 jokos uz nebēdu
Filma Džungļi. Publicitātes foto

Kanāls TV6 ir liels humora cienītājs, tādēļ vispasaules Joku dienu, 1. aprīli, nelaidīs garām – baudīsim, smejoties līdz pat asarām! Visu vakaru skatītāji varēs smieties par humora šova Nasha Russia varoņu asprātīgajiem jokiem, bet Joku dienas noslēgumā TV6 aicina baudīt televīzijas pirmizrādi – komēdiju Džungļi ar komiķi Sergeju Svetlakovu un skaistuli Veru Brežņevu galvenajās lomās.

Joki visas dienas garumā!

1. aprīlī kanāls TV6 sola jautrību visas dienas garumā. Lai pavasarī pietiktu enerģijas un smiekli, TV6 sniegs bagātīgu humora devu ar Nasha Russia, kura varoņi iztēlojušies, ka dzīvo pašā lieliskākajā valstī pasaulē, un visi citi viņus apskauž. Varat būt droši, ka joki plūdīs pāri malām 1. aprīlī no plkst. 18.00 līdz 21.40!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Joku dienas vakara noslēgumā TV6 skatītājus priecēs ar komēdijas Džungļi (Джунгли) televīzijas pirmizrāde, kas būs skatāma plkst. 22.05. Filmas galveno varoņu Sergeja un Marinas laulības dzīvē iestājusies krīze. Lai glābtu laulību, Marina pierunā vīru doties eksotiskā ceļojumā. Visu ceļu nerimstas laulāto strīdi un turpinās arī tad, kad viņi nonāk neticami skaistā, taču mežonīgā salā. Tā vietā, lai cīnītos par izdzīvošanu, laulātie turpina skaidrot attiecības, pakāpeniski pārejot pie ekstrēmām darbībām. Turklāt izrādās, ka salu apdzīvo agresīvu iezemiešu cilts. Galvenajās lomās filmā Džungļi filmējušies bijušais televīzijas šova KVN dalībnieks un TV seriāla Nasha Russia viens no varoņiem Sergejs Svetlakovs, kā arī viena no Krievijas skaistākajām sievietēm, bijusī meiteņu popgrupas ВИА Гра dalībniece Vera Brežņeva.

Džungļu režisors ir Aleksandrs Voitinskis (Александр Войтинский), kurš pazīstams arī kā Krievijas popgrupas Zveri (Звери) producents. A.Voitinska abas līdz šim uzņemtās filmas – Melnais zibens (Чёрная Молния) un Eglītes (Ёлки) – izpelnījušās plašu skatītāju mīlestību un labu kritiķu novērtējumu.

Vai zināt, ka radusies joku diena?

Par to, kā radās joku diena, kas tiek atzīmēta 1.aprīlī, un kāpēc cilvēki šajā dienā cenšas izjokot viens otru, vienotas teorijas nav. Saskaņā ar vienu no tām Joku diena saistīta ar pavasara iestāšanos, kad dabā ir mainīgi laikapstākļi – vienu dienu spīd saule, bet jau nākamajā snieg sniegs. Cits pieņēmums liecina, ka Joku diena aizsākās Francijā 1562.gadā, kad pāvests aizstāja Jūlija kalendāru ar Gregorija kalendāru. Kalendāru maiņa tika noteikta ar 1.aprīli, kad pēc Jūlija kalendāra tika svinēta Jaunā gada atnākšana, bet, kā jau var paredzēt, daudzi cilvēki nebija dzirdējuši par kalendāru maiņu un šajā dienā turpināja svinēt Jaunā gada dienu. Taču gudrinieki, kas sekoja līdzi kalendāra maiņai, apcēla nezinātājus, saucot tos par Aprīļa muļķiem. Tā nu šis vēsturiskais gadījums tika tautās iesaukts par 1.aprīļa joku dienu, ko aicinām atzīmēt kopā ar TV6.

Baudiet 1. aprīli ar humora šovu Nasha Russia un komēdiju Džungļi kanālā TV6!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl