Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Piektdiena, 28. jūlijs

Cecīlija, Cilda

Horoskops aunam

No šodienas vairāk nekādu bērnišķīgu izlēcienu. Rīkojies nopietni, enerģiski un atbildīgi. Uz vadības pārstāvju atbalstu nebūs ilgi jāgaida, viņi jau sen gaidīja no tevis kādu sakarīgu ideju.

Horoskops vērsim

Ja atļausies būt lielīgs, uzpūtīgs un pārlieku ambiciozs, visi sasniegumi, kas tev jau tvēriena attālumā, izgaisīs kā fatamorgāna. Kontrolē savu kategorisko izteiksmes veidu, jo vari ne pa jokam nokaitināt cilvēkus.

Horoskops dvīņiem

Aktivitāte darbā nepaliks nepamanīta un ja vēl pagadīsies iespēja pārrunāt tava atalgojuma jautājumu ar priekšnieku, vari domāt par jauno rudens kolekciju. Šodien vajadzētu iegādāties lietas, kuras domātas mājas labsajūtas uzlabošanai.

Horoskops vēzim

Sajutīsi jaunu spēku pieplūdumu un pēdējā laika apātija atkāpsies. Arī apkārtējā pasaule redzēs tevī dzīvību mostamies un piedāvās iespējas. Piezvani vajadzīgajam cilvēkam. Neizmantosi šo iespēju, nezināsi vai bija vērts. Šodien izskatās, ka par to ir vērts padomāt.

Horoskops lauvai

Pārliecība par sevi un saviem mīļajiem ļoti labvēlīgi iespaidos tavu noskaņojumu un darbaspējas. Cilvēkos, ar kuriem dali savu ikdienu, ieraudzīsi jaunas rakstura iezīmes – cēlumu un augstsirdību.

Horoskops jaunavai

Šodien nekautrējies izrādīt savu labo sirdi un cēlās domas. Ja meklē finansiālu vai morālu atbalstu – atradīsi. Tikai uzdrīksties, notici un nesēdi četrās sienās ieslēdzies.

Horoskops svariem

Šodien ir iespēja godam un ar peļņu pabeigt kādu iespaidīgu projektu vai darbu, pie kura esi ilgstoši strādājis. Visus tavus ierosinājumus vadība akceptēs bez ierunām, kas neizmērojami uzlabos tavu emocionālo fonu.

Horoskops skorpionam

Šodien vēlēsies meklēt jutekliskas baudas un ilgosies pēc dzīves priekiem. Tava dabas dotā spēja sajust briesmas palīdzēs izvairīties no lielākām nepatikšanām, tomēr savās izpausmēs ievēro mēru un distanci.

Horoskops strēlniekam

Vari ļauties izaicinošām un riskantām darbībām. Ja netiec galā ar situāciju, apstājies, bet neļaujies dusmām vai agresijai. Mēģini pavērot sevi no malas, tas līdzēs.

Horoskops mežāzim

Vēsā mierā dodies sava izredzētā mērķa virzienā, bet neaizraujies ar pārmērīgu ambīciju un neadekvātu prasību izvirzīšanu. Visas attiecības dibini pēc principa – nenodari otram to, ko pats nevēlies saņemt.

Horoskops ūdensvīram

Ja tev izdodas izsisties pa karjeras kāpnēm, pārāk nesapriecājies un nesaceries, jo statusam līdzi nāks arī lieli izdevumi un iespaidīga stresa deva. Pierastajos rutīnas darbos sajutīsi skābekļa pieplūdumu, kas atmodinās nedaudz noslāpušo interesi par pienākumiem.

Horoskops zivīm

Šodien var uznākt neatvairāma vēlme visu fundamentāli un krasi pamainīt – sākot no sava izskata līdz pat savai iekšējai būtībai. To būtību jau diez vai izdosies nomainīt, bet visas pārējās lietas ies kā smērētas.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

TV jaunumi

Bībers pret Sendersu: Kanāls 2 piedāvā jautro muzikālo šovu ”Slavenību popiela”

Bībers pret Sendersu: Kanāls 2 piedāvā jautro muzikālo šovu “Slavenību popiela”

Kanāls 2 piedāvā, iespējams, pasaulē jautrāko muzikālo šovu – ”Slavenību popiela”. Popielā uzstāsies un savā starpā sacentīsies Dveins Džonsons un Džimijs Fellons, Anna Hateveja un Emīlija Blānta, Džastins Bībers un Dīons Senderss, kā arī citas zvaigznes… Nepalaidiet garām jauno un izklaidējošo šovu ”Slavenību popiela” no 3. jūnija sestdienās plkst. 20.00! Taču šis nav vienīgais jaunums – uzreiz pēc ”Slavenību popielas” plkst. 21.00 ikvienam būs iespēja ļauties slavenā šova Dejas 2. sezonai.

Kulta seriāls ”Tvinpīka” tagad skatāms arī latviešu valodā

Kulta seriāls “Tvinpīka” tagad skatāms arī latviešu valodā 3

Pasaules pirmizrādi piedzīvojusi režisora Deivida Linča mistērijas detektīvseriāla ”Tvīnpīka” (Twin Peaks) jaunā stāsta sezonas pirmās divas daļas. 25 gadus gaidītā turpinājuma skatītājus iepriecinās ziņa, ka katra jaunā seriāla daļa ar subtitriem latviešu valodā uzreiz pēc globālās pirmizrādes ekskluzīvi būs pieejama video satura platformā Viaplay. Šodien Viaplay ekskluzīvi jau ir pieejamas pirmās divas ”Tvīnpīkas” seriāla daļas!

TV pirmizrādi piedzīvos muzikālā filma ”Pēdējie pieci gadi”

TV pirmizrādi piedzīvos muzikālā filma “Pēdējie pieci gadi”

Kanāla 2 skatītāji 24. aprīlī plkst. 21.00 aicināti baudīt muzikālās filmas ”Pēdējie pieci gadi” (The Last Five Years) televīzijas pirmizrādi! Filmā galvenās lomas atveido Brodvejas teātru prestižās balvas Tony Award nominanti aktieri Džeremijs Džordans un Anna Kendrika kura plašāk pazīstama pēc dalības tādās filmās kā ”Pirmklasīgās” (Pitch Perfect) un ”Krēslas” (Twilight) triloģijā.

TV6 sāk motosezonu ar jauno pašmāju raidījuma ”Motociklisti” sezonu

TV6 sāk motosezonu ar jauno pašmāju raidījuma “Motociklisti” sezonu

Īstam motobraucējam motocikls ir kas stipri vairāk par pārvietošanās līdzekli. Un šeit nav runa par prozaisku vēju matos un ātru traukšanos. Tas ir dzīvesveids, domāšanas un darīšanas veids, cilvēku veids. Sākoties motosezonai, TV6 sarūpējis īpaši moču mīļotājiem veidotu raidījumu ”Motociklisti” – no 22. aprīļa ik sestdienu plkst. 21.00.

Kanālā 2 startē jauns šovs ar pasaulslaveno šefpavāru Gordonu Remziju

Kanālā 2 startē jauns šovs ar pasaulslaveno šefpavāru Gordonu Remziju

Jaunais un televīzijas ekrānos vēl neredzētais šovs ar Gordonu Remziju ”Šausmas virtuvē” parādīs restorānu īpašnieku un pavāru vājības. Šovs atklās ne tikai to, kādi ir restorānā pasniegto ēdienu trūkumi, bet arī kā mutuļo cilvēku emocijas dažādās situācijās. Ja kāds spēj ūķi pārvērst restorānā, tad tikai Gordons Remzijs! Sagaidiet ”Gordona Remzija Šausmas virtuvē” (Ramsay’s Kitchen Nightmares US) no 10. aprīļa darbdienās plkst. 20.00 Kanālā 2!

TV6 sākas jauns raidījums “Muļķību zinātne” jeb kāpēc rodas videokuriozi?

TV6 sākas jauns raidījums "Muļķību zinātne" jeb kāpēc rodas videokuriozi?

Skatoties kuriozu video, reti kurš aizdomājas, kāpēc īstenotais triks sanāca tik smieklīgi un, būsim godīgi, parasti arī tizli. ”Muļķību zinātnei” ir izskaidrojums visam! No 9. aprīļa svētdienu vakaros smejamies un meklējam zinātnisko skaidrojumu citu neveiklībām kopā ar Ričardu Hamondu TV6!

Šokējoši: plastiskās ķirurģijas upuri satiekas šovā ”Sagraizītie”

Šokējoši: plastiskās ķirurģijas upuri satiekas šovā “Sagraizītie”

Neglīti un sāpināti ir plastiskās ķirurģijas upuri, kuru iecere par lielākām krūtīm, izteiksmīgākām lūpām vai skaistāku degunu piedzīvojusi pilnīgu izgāšanos. Šovs ”Sagraizītie” ir viņu pēdējā cerība – iegūt skaistu vizuālo izskatu. To, vai gaidas attaisnosies, ieraudzīsiet jau no 3. aprīļa darbdienās plkst. 19.00 Kanālā 2.

Lieldienās kanālā TV3 gozēsies skaistules Andželīna Džolija, Dženifera Lopesa un Rianna

Lieldienās kanālā TV3 gozēsies skaistules Andželīna Džolija, Dženifera Lopesa un Rianna

Lieldienu brīvdienās TV3 programma būs pirmizrādēm un lieliskām ģimenes filmām izkrāsota koši raiba kā svētku ola! Īpašs skatītājiem būs sestdienas vakars, kad pirmo reizi TV ekrānos atdzīvosies pasaku filma “Melnā feja Malefisenta” ar Andželinu Džoliju un sirsnīgi aizkustinošā animāciju filma “Mājas” ar Dženiferas Lopesas un Rianas skanīgajām balsīm.

TV6 sveic Joku dienā ar fantastiskā ”Teda” pirmizrādi

TV6 sveic Joku dienā ar fantastiskā “Teda” pirmizrādi

Kurš gan prot jokot labāk par humora pilno kanālu TV6? Savu jautrības karogu augstu paceltu TV6 turēs arī Joku dienā, iepriecinot skatītājus ar virkni lieliskām komēdijām, tostarp kinokritiķu atzinīgi novērtētās, ”Oskaram” nominētās filmas ”Teds” pirmizrādi.

Iepazīsti četru draudzeņu draudzību savā jaunajā mīļākajā seriālā “Uzvarētājas & zaudētājas”!

Iepazīsti četru draudzeņu draudzību savā jaunajā mīļākajā seriālā "Uzvarētājas & zaudētājas"! 1

Jaunā seriāla “Uzvarētājas & zaudētājas galvenās” varones Dženija, Frānsisa, Sofija un Beka ir skolas laika draudzenes, kuras tika apceltas, tāpēc uz salidojumu viņas dosies ar vislielākajām bailēm. Dzīvojiet līdzi draudzībai un dzīves īstās vērtības meklējumiem jaunajā Austrālijas seriālā “Uzvarētājas un zaudētājas” no 22. marta darbdienās 18.00 Kanālā 2!

Grimētāju augstākā pilotāža jau drīzumā Kanālā 2

Grimētāju augstākā pilotāža jau drīzumā Kanālā 2

Kanāla 2 jaunais un pasaulslavenais šovs ”Grimētāju cīņas” (Face off) būs grima meistaru augstākā līga! Jo šie grimētāji spēj jebkuru dzīvi būtni pārvērst par citplanētieti, strauscilvēku, puķugalvu un citiem neparastiem radījumiem, un viņi satiksies, lai izaicinātu sevi citu labāko starpā. Skatītājiem atliek vien ļaut vaļu iztēlei kopā ar profesionāļiem un atklāt, vai īstam talantam ir robežas. Baudiet grimētāju augstāko pilotāžu jaunajā šovā ”Grimētāju cīņas” no 18. marta sestdienās plkst. 20.00 Kanālā 2!

Svētki fantastikas filmu mīļotājiem! TV3 sestdienu vakaros priecēs ar episko stāstu “Citādie”

Svētki fantastikas filmu mīļotājiem! TV3 sestdienu vakaros priecēs ar episko stāstu "Citādie"

Sestdienu vakaros TV3 arī martā turpinās priecēt ar fantastikas piedzīvojumu filmām, šoreiz aizvedot uz nākotnes Čikāgu un ieraujot cīņās starp dažādām sabiedrības grupām filmās “Citādie” un stāsta turpinājumā, pirmizrādē filmai “Citādie. Otrā daļa: Dumpinieki.” Īpaši spožs un atzīmēšanas vērts šajās filmās ir galvenās lomas atveidotājas Šailīnas Vudijas sniegums, ko atzinīgi novērtējuši arī eksperti.

Tēvu kari daudzsēriju avantūristiskajā komēdijā ”Tētuki”

Tēvu kari daudzsēriju avantūristiskajā komēdijā “Tētuki”

No 3. martā kanālā TV3 + piektdienā piedāvās jaunu komēdijseriālu ”Tētuki” – stāstu par diviem cilvēkiem, kuri jau samērā pieklājīgā vecumā no jauna atklāj pasauli. Savdabīgi ir gan apstākļi, gan abu šo cilvēku savstarpējās attiecības – sākot ar nepatiku vienam pret otru un beidzot ar draudzību.

Toma Henksa dēls uzmirdzēs komēdijseriālā ”Ikdienas ainiņas” Kanālā 2

Toma Henksa dēls uzmirdzēs komēdijseriālā “Ikdienas ainiņas” Kanālā 2

Jaunais attiecību komēdijseriāls ”Ikdienas ainiņas” atklās lielas ģimenes emocijām pārpildīto dzīvi. Iepazīstieties, atvaļinājies pilots Džons un kādreizējā psiholoģe Džoana, kuriem ir trīs bērni – mammas mīlulītis Gregs, kuru atveido populārā aktiera Toma Henksa dēls Kolins Henkss, mūžīgais meklētājs Mets un vecākā māsa Hetere! Četri īsi ģimenes varoņu stāsti ik sēriju no 12. marta svētdienās plkst. 20.00 komēdijseriālā ”Ikdienas ainiņas” Kanālā 2.

”Zelta Mikrofona” ceremoniju pārraidīs TV un internetā

“Zelta Mikrofona” ceremoniju pārraidīs TV un internetā

Šodien, 28. februārī, uz Dailes teātra skatuves tiks pasniegtas Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons” statuetes veiksmīgākajiem mūzikas ierakstiem, dziesmām vai klipiem 19 kategorijās. Vērienīgo ceremoniju apmeklēs nominanti, žūrijas pārstāvji un atbalstītāji, bet ikviens Latvijā radītās mūzikas cienītājs svinīgās ceremonijas mirkļiem aicināts sekot līdzi plkst. 21:10 televīzijas kanālā LNT un no plkst. 19.00 tiešraidē Kanālā 2, portālos TVPlay un Skaties.lv.

TV6 debitē Gordona Remzija šovs ”Elles hotelis”

TV6 debitē Gordona Remzija šovs “Elles hotelis”

No 24. februāra piektdienu vakaros plkst. 21.00 TV6 ielūdz Gordona Remzija vadītajā ”Elles hotelī”. Ieklausīties eksperta skarbajā kritikā vai uz mūžu palikt ”Elles hotelī” – šāds lēmums būs jāpieņem, iespējams, briesmīgāko ASV viesnīcu saimniekiem.

Pasaku pilni sestdienas vakari kopā ar jauniem grāvējiem kanālā TV3!

Pasaku pilni sestdienas vakari kopā ar jauniem grāvējiem kanālā TV3!

Februāra sestdienās TV3 skatītājus aicina atvērt prātus fantāziju pasaulei, skatoties Hobitu triloģiju, ko 18. februārī noslēgs Oskaram nominētās trešās filmas “Hobits: Piecu armiju kauja” (Hobbit: Battle of The Five Armies) pirmizrāde. Savukārt mēneša pēdējā sestdienā piedāvājam pirmizrādi godalgotajai un aizraujošajai filmai “Labirinta skrējējs” (The Maze Runner).

TV6 ceturtdienu vakarus pasludina par smieklu vakariem

TV6 ceturtdienu vakarus pasludina par smieklu vakariem

No 2. februāra TV6 skatītājus katru ceturtdienu sagaida īsts smieklu maratons – ar jauno sezonu atgriezīsies ”Iespējams tikai Krievijā”, sāksies vēl neredzēts seriāls ”Zorna dēls” ar animētu muskuļu kalnu galvenajā lomā. Vakaru noslēg ar perfektas kriminālkomēdijas, tostarp Maikla Beja filmas ”Vaigu sviedros” pirmizrāde un Baltijas grāvējs ”Redirected:Nacionālā ķeza”.