Turpmākie brīvdienu vakari ar īpašu odziņu! TV3 Life startē seriāls “Aiz restēm”

2 komentāri
Turpmākie brīvdienu vakari ar īpašu odziņu! TV3 Life startē seriāls “Aiz restēm”
Foto: Publicitātes foto

Kuram gan dzīvē nav gadījies neprātīgi iemīlēties un mīlestības vārdā izdarīt ko muļķīgu, nepārdomātu vai pat nelikumīgu! “TV3 Life” saviem skatītājiem piedāvā jaunu, skarbu, atklātu un pat šokējošu Spānijas seriālu par dzīvi sieviešu cietumā ”Aiz restēm”.

Seriāla galvenajai varonei biznesa dāmai Makarenai pārlieka uzticēšanās un it kā izlīdzēšana savam mīļotajam maksāja ļoti dārgi – tiesas spriedums – septiņi gadi ieslodzījumā. Makarena nav ne rūdīta noziedzniece, ne pat sīka likumpārkāpēja, viņai nav ne jausmas, kāda dzīve sagaida iekšpus cietuma sienām. Nodota, pamesta, viena un nobijusies viņa nonāk aiz restēm… Kā šeit izdzīvot?

Stāsts gan būs ne tikai par cietuma likumiem, ieslodzīto savstarpējām attiecībām, cietuma apsardzes un vadības attieksmi pret dāmām. Kad Makarenas rokās nejauši nonāks norādes par to, kur ārpusē kāda no cietumniecēm paslēpusi deviņus miljonus eiro, viņas dzīve kļūs vēl bīstamāka. Kurš gan negribētu atrast šo naudu?

”Aiz restēm” ir viens no visu laiku veiksmīgākajiem spāņu seriāliem, lai arī visas aktrises tīšām ir izvēlētas mazpazīstamas, un šis pavisam nav spāņiem ierastais seriālu formāts, kurā katrs ģimenes loceklis atradīs kādu varoni, ar ko sevi asociēt – gan bērni, gan mamma, gan vectētiņš ar vecmāmiņa. Šajā seriālā visas centrālās lomas ir sievietēm, un gandrīz visas no viņām ir noziedznieces.

Dzīves apbružātas, skarbas, aizdomīgas, vardarbīgas un nežēlīgas – daudzām no viņām nav vairs nekā, ko zaudēt. Tomēr seriāls aizrauj jau no pirmās sērijas, liekot dzīvot līdzi spilgtajām varonēm un ar nepacietību gaidīt turpmākos notikumus.

”Aiz restēm” bieži tiek salīdzināts ar “Netflix” populāro seriālu ar savā ziņā līdzīgu sižetu ”Orange is the New Black”, tomēr pie tā, ka abi ir par sieviešu cietumu, un abos galvenā varone ir vienkārša sieviete, kas ieslodzījumā nonākusi vairāk pārpratuma, ne apzināti izdarīta nozieguma dēļ, abu līdzība beidzas. ”Aiz restēm” ir skarbāks, dinamiskāks, spraigāks un arī nežēlīgāks. Cilvēkiem ar vājiem nerviem nav ieteicams skatīties, bet spriedzes, trilleru un drāmu cienītājiem noteikti patiks.

Sekosim līdzi notikumiem ”Aiz restēm” jau no 16. maija sestdienās un svētdienās plkst. 22.15 “TV3 Life”!