Tu šo sen jau biji pelnījis! Izcils humors, lielisks aktieru ansamblis un uzvaras – ”Ģēnijs uzvalkā” TV3 Life jau augustā!

Pievienot komentāru
Tu šo sen jau biji pelnījis! Izcils humors, lielisks aktieru ansamblis un uzvaras – ”Ģēnijs uzvalkā” TV3 Life jau augustā!
Foto: Publicitātes foto

Viņi nav vienkārši izskatīgi un eleganti vīrieši uzvalkos, viņi ir ģēniji uzvalkos! No 5. augusta darbdienās plkst. 19.30 TV3 Life piedāvā skatītāju un kritiķu augsti novērtēto seriālu ”Ģēnijs uzvalkā”.

”Ģēnijs uzvalkā” ir viss, ko prasīgs skatītājs var vēlēties – lielisks aktieru ansamblis, spēcīgi un spilgti raksturi, dzirksteļojošas viņu savstarpējās attiecības, smalks humors un izteicieni, kurus iemācīties un citēt.

Seriāla darbība notiek kādā Ņujorkas juridiskajā firmā, kas nodarbojas ar darījumu slēgšanu. Galvenais varonis Hārvijs Spektrs – zinošs, pieredzējis, augstprātīgs uzņēmuma spīdeklis un izcilākais jurists, kurš zina, ka ir gudrāks par visiem, un viss, kas viņam rūp, ir uzvara. Uzvara jebkādos apstākļos un jebkurā situācijā.

Hārvija Spektra tēls pasaules slavu iemantojis ar spēcīgiem, trāpīgiem un pamācošiem izteicieniem, kā gūt šo uzvaru – ”Nepacel balsi, uzlabo savus argumentus”, ”Uzvari situācijā, kurā nav iespējams uzvarēt, pārrakstot noteikumus”, ”Kad esi piespiests pie sienas, sagāz to nolādēto sienu”, ”Ja viņi domās, ka tev rūp, viņi tevi sabradās” un daudzi citi. No Hārvija tiešām ir, ko mācīties!

Par spīti tam, ka firma darbā principiāli pieņem tikai Hārvarda Universitātes absolventus, Hārvijs par savu palīgu izvēlas puisi bez izglītības – Maiku Rosu, kurš darba pārrunās ieklīst nejauši, ar marihuānas maisiņiem koferī, bēgdams no policijas. Lai arī Maikam nav formālas izglītības, viņš ir tieši tas, ko meklē Hārvijs – vērīgs, gudrs, ambiciozs, nekaunīgs, gatavs rīkoties neordināri un uzņemties risku, ar atvērtu un piedevām ģeniālu prātu.

Maikam piemīt fenomenāla atmiņa – ja viņš ko izlasa, tad to visu atceras, un, iespējams, tieši tas ir galvenais iemesls, kas ļaus viņam ne tikai izdzīvot, bet arī iegūt uzvaras sev līdz šim nezināmajos ūdeņos – likumu, darījumu, viltību, argumentu, juridisko dokumentu, augsta riska un smalku uzvalku pasaulē. Ja kāds uzzinās, ka Maikam nav atbilstošas izglītības, viņi abi var zaudēt visu!

Starp seriāla galvenajiem varoņiem ir arī juristu palīdze Reičela, kuras lomā iejutusies šā brīža skandalozākā britu karaļnama pārstāve – Megana Mārkla. Seriāla pirmā sezona uzņemta 2011. gadā, kad Megana vēl nebija pat pazīstama ar princi Hariju, un par aiziešanu no seriāla viņa paziņoja tikai 2017. gadā, pēc saderināšanās ar princi. Reičelai ir ass prāts, milzīgs klāsts zināšanu, augstas ambīcijas, taču viņa nespēj nokārtot eksāmenu, lai kļūtu par juristi, tāpēc spiesta strādāt par palīdzi.

Seriāls ”Ģēnijs uzvalkā” – jau no 5. augusta darbdienās plkst. 19.30 TV3 Life!