Tas brīdis ir klāt! Uzzini, kurš dosies lieliskā vasaras izaicinājumā kopā ar Ralfu Piedāvā "Super Viva"

0 Komentāru
Tas brīdis ir klāt! Uzzini, kurš dosies lieliskā vasaras izaicinājumā kopā ar Ralfu
Publicitātes foto

Vasara ir radīta elpu aizraujošiem izaicinājumiem un jaunām pieredzēm! To visas vasaras garumā mums pierāda mūziķis Ralfs Eilands, kurš pieņēmis saldējuma “Super Viva” izaicinājumu un metas iekšā jaunos piedzīvojumos.

Kas tik šovasar jau nav izdarīts – Ralfs atklāja jaunus mūzikas apvāršņus, mācījās dejot, lasīja laika ziņas kopā ar TV3 seju Maiju Rozīti, pirmo reizi sēdās pie sporta automašīnas stūres un vēl, un vēl…

BET… Tagad pienācis brīdis kādam no JUMS pievienoties Ralfam, lai kopā īstenotu vienu savas vasaras “Bucket list” ieceri – esam noskaidrojuši šīs vasaras karstākās iespējas uzvarētāju!

No simtiem gribētāju iespēju mesties trakos piedzīvojumos kopā ar Ralfu laimējusi Kristiāna B.!

Apsveicam! Ar uzvarētāju sazināsimies personīgi.

Pačukstēsim priekšā – Ralfs un Kristiāna jau pavisam drīz uzzinās, kā noturēt līdzsvaru augstāk par zemi. Viņi dosies iemēģināt “slackline” jeb balansēšanu uz lentes, kas nostiepta starp diviem kokiem vai citiem nekustīgiem objektiem. Tieši šo ieceri šovasar velētos piepildīt katrs astotais “Bucket list” aktivitātes dalībnieks.

Ja palaidi garām šo iespēju, neskumsti! Pavadi atlikušo vasaru #pirmreizīgi un, iespējams, tieši TU laimēsi kasti saldējuma.

Kas jādara?

  • Paveic kaut ko pirmo reizi! Publicē ierakstu, foto vai video savā “Facebook”, “Instagram” vai “Draugiem.lv” profilā un pastāsti, ko Tu šovasar vēlētos izdarīt pirmo reizi savā mūžā. Ja esi jau kaut ko paveicis – arī to vari publicēt savos sociālos tīklos. Galvenais – pie saviem ierakstiem lieto mirkļbirku #pirmreizīgi.
  • Piedalies kādā no portāla Skaties.lv rīkotajiem sociālo tīklo #pirmreizīgi konkursiem! Pastāsti par savām vasaras iecerēm un piedzīvojumiem komentāros zem jebkuras #pirmreizīgi publikācijas Skaties.lv sociālajos tīklos (“Facebook”, “Instagram” vai “Draugiem.lv”). Neaizmirsti pievienot mirkļbirku #pirmreizīgi.

Iedvesmai esam apkopojuši pāris interesantākās šīs vasaras “Bucket list” idejas!

Adrenalīna meklētāji šovasar labprāt paspētu vēl izlēkt ar izpletni vai gumiju, cits vēlas doties ceļojumā, iemācīties cept omas mīļāko kūku, dzert tēju uz mājas jumta… Neparastāko ideju autori vēlas kovboja tērpā doties izjādē cauri Rīgai, izbraukt ar traktoru, doties izjādē ar kamieli, aizlidot ar lidmašīnu uz Liepāju, vēl kāds labprāt iedziedātu dziesmu un uzņemtu filmu… #pirmreizīgi plāni, vai ne?

0 Komentāru