Tālāk tikai uz uzvaru! DEVĪTO nedēļu pēc kārtas Simpātiju balsojuma uzvarētājs – BALTAIS VILKS! Noskaidrots balvas saņēmējs!

3 komentāri
Tālāk tikai uz uzvaru! DEVĪTO nedēļu pēc kārtas Simpātiju balsojuma uzvarētājs – BALTAIS VILKS! Noskaidrots balvas saņēmējs!

Jauna sezona, jaunas maskas, ko atmaskot un iemīlēt! Katru nedēļu šova “Balss maskā” skatītājiem ir iespēja ne tikai būt par detektīviem un izteikt savas domas par to, kas tad īsti slēpjas zem maskām, bet arī balsot par savu favorītu un laimēt foršas un noderīgas balvas!

Jau devīto nedēļu pēc kārtas par skatītāju izteiktu līderi un iemīļotāko tēlu maskā kļuvis BALTAIS VILKS! Tieši viņa atraktivitāte uz skatuves un noslēpumainais tēls arī šonedēļ izpelnās pirmo vietu skatītāju simpātiju balsojumā un sirdīs.

Viņa priekšnesums šonedēļ izpelnījās vislielāko fanu sajūsmu un “Simpātiju balsojumā” kopā savāca 1377 balsis, kas nodrošināja arī pirmo vietu. Otrajā vietā šoreiz “Zebra”, kas tika pie 811 balsīm! Trešajā vietā uzmirdzēja “Saules Meita”, kas tika pie 559 balsīm.

APSVEICAM UZVARĒTĀJU!

Starp visiem balsotājiem esam izlozējuši laimīgo uzvarētāju, kurš arī tiks pie balvas – apsveicam Līga L., ar tevi sazināsies Skaties.lv pārstāvji, lai izskaidrotu kā tiksi pie godam nopelnītās balvas!

Balva šonedēļ no ”Samsung” – Air Buds austiņas!

Līdz šim, Simpātiju balsojumā katru nedēļu bija iespēja atbalstīt savu favorīt masku un laimēt balvu. Tagad Simpātiju balsojums pārtop par Fināla balsojumu, kurā ne tikai tu atbalsti savu iemīļotāko tēlu šovā, bet arī izsaki, kuram no dalībniekiem ir jāuzvar.

Arī tev ir iespēja piedalīties Fināla balsojumā un pacīnīties par foršām balvām. Kopā piecas balvas gādā – “Bite”, “Alma”, “Aizdevums”, “Samsung” un “Mangaļi VitaFruit”! Balsot iespējams 1 reizi dienā un, ne tikai par vienu, bet vairākām maskām. Jo aktīvāks būsi, jo lielāka iespēja tikt pie balvām!

Vairāk informāciju par aktivitāti un pašu Fināla balsojumu meklē ŠEIT!