Stīvens Frajs salaulājies ar komiķi Eliotu Spenseru

Komentāri
Stīvens Frajs salaulājies ar komiķi Eliotu Spenseru
Britu aktieris un TV personība Stīvens Frajs. Foto: AFP/ LETA

Britu aktieris un televīzijas personība Stīvens Frajs (57) salaulājies ar rakstnieku un komiķi Eliotu Spenseru (27), par jaunās dzīves sākumu paziņojot tviterī.

“Es un Eliots Spensers iegājām telpā kā divi cilvēki, parakstījāmies grāmatā un devāmies prom kā viens vesels. Apbrīnojami,” mikroblogošanas vietnē Twitter rakstīja S. Frajs, kurš par precībām ar Spenseru “ar prieku paziņoja” pirms divām nedēļām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Frajs un Spensers satikties sāka 2014. gada vasarā, bet pirmo reizi publiski kā pāris parādījās tikai novembrī.

Frajs parasti izvairās no savas privātās dzīves izrādīšanas. Mediji ziņo, ka no iepriekšējā partnera viņš pašķīries pirms pieciem gadiem.

Stīvens Frajs karjeru uzsāka 1980. gados komiķu apvienības Fry and Laurie sastāvā, piedalījies raidorganizācijas BBC seriālā Blackadder (Melnā čūska) ar Rovanu Atkinsonu galvenajā lomā.

Aktieris nominēts un ieguvis vairākas Zelta globusa un Emmy balvas, taču papildus aktiermākslai un scenāriju rakstīšanai viņa kontā ir četri romāni un trīs autobiogrāfijas sējumi.

Foto: Twitter/ stephenfry

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl