Stila veiksmes un pārpratumi Zelta Mikrofona ceremonijā pērngad

Komentāri

Ekscentriskā modes māksliniece Šeila Andersone un vienmēr tiešais tērpu dizainers Aleksandrs Pavlovs ir vienisprātis, – mūziķim, dodoties uz balvu ceremoniju, jāapzinās, kāda ir viņa loma pasākumā – skatītāja, koncerta sniedzēja, vai, iespējams, balvas saņēmēja.

”Tevi izvēlējās kā labāko, tev dod balvu, un tu izej uz skatuves parastajās džinsās un parastajā kreklā. Tomēr vismaz žaketi varēji uzvilkt,” mūziķi Kasparu Tobi kritizē A. Pavlovs. Tikmēr Šeila sajūsminās par Tobja izbužināto matu sakārtojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar līdzīgu vienkāršību uz skatuves kāpa Dons, kurš, starp citu, saņēma visvairāk Zelta Mikrofonu.

”Viņam piestāv. Viņš atgādina mana jaunības dienu laika grupas. Tad džinsi un krekliņš bija ļoti, ļoti svarīgi,” Dona skatuves tēlu vērtē Šeila.

Modes ekspertu domas dalās par dziedātājas Jenny May apģērba izvēli.

”Pasākums nenotiek vasarā – ne maijā, ne jūlijā, ne augustā, kad varētu tādā vasaras kleitā iet,” vērtē tērpu dizainers A. Pavlovs.

Modes ekspertu vērtējumu par dziedātāju Māras Upmanes-Holšteines, Antras Stafeckas, Ineses Galantes un kultūras ministres Daces Melbārdes tērpu izvēli skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl