Komentāri

Tālajā 1984. gada 23. novembrī populārais britu mūziķis Bobs Geldofs, iespaidojoties no televīzijas BBC reportāžas par badu Etiopijā, uzrakstīja dziesmu ar nosaukumu Do They Know It’s Christmas?.

Nākamajā dienā mūziķis to ierakstīja un kopīgi ar vēl dažiem biedriem sazinājās ar tolaik populāriem britu mūziķiem, Stingu, Bono, Filu Kolinsu u.c., aicinot kopīgi iedziedāt šo dziesmu. Un jau 25. novembrī Londonas ierakstu studijā Sarm Studios sanāca tādi mūziķi kā Pols Jangs, Džordžs Maikls, Status Quo, jau pieminētais Bono, Stings, Fils Kolins, kā arī Bojs Džordžs u.c., lai apvienībā Band Aid kopīgi ierakstītu Geldofa sacerēto melodiju. Nakts laikā dziesma tika ierakstīta, un jau nākamās dienas avīzēs un TV ziņoja par mūziķu apvienību un dziesmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī dziesma ir visvairāk pārdotākais singls Lielbritānijas vēsturē, kas nav pārspēts līdz pat šai dienai – dažu dienu laikā tika pārdoti trīs miljoni šīs dziesmas kopiju, kas ienesa astoņus miljonus sterliņu mārciņu.

Skaties vairāk video.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl