Spriedze viņus nebiedē! Ko dažiem cilvēkiem nepieciešams paveikt, lai nodzīvotu līdz darba dienas beigām?

0 Komentāru
Spriedze viņus nebiedē! Ko dažiem cilvēkiem nepieciešams paveikt, lai nodzīvotu līdz darba dienas beigām?
Foto: Publicitātes foto

Kanālā TV6 piektdienās plkst. 21.00 ir iespēja sekot līdzi spraigam televīzijas šovam “Neiznīcināmie”. Šova vadītājs Tims Kenedijs apciemo bīstamāko profesiju pārstāvjus, lai iepazītos ar viņu darba dienu un noskaidrotu, ko šiem cilvēkiem nepieciešams paveikt, lai nodzīvotu līdz darba dienas beigām?

Viņš ir bijušais cīkstonis un armijas īpašo spēku snaiperis, tāpēc grūtības viņu nebiedē un pārsteigt ir grūti, tomēr pat viņam nāksies atzīt, ka kaut kam tādam viņš nebija gatavs. Tims uzzinās, kas jādara katrā profesijā, izmēģinās reālu darba dienu, kā arī noskaidros – kādi vispār ir cilvēki, kas šajās profesijās strādā?

Viens ko Tims Kenedijs apciemos būs pilots-izmēģinātājs, kura ikdiena ir ļoti smaga, neparedzama un neprātīga. Viņi izmēģina jaunākās pasaules lidmašīnas – ne tikai to spēju lidot, bet tās spēju robežas. Vēl pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados katru nedēļu bojā gāja kāds pilots izmēģinātājs, nu situācija ir uzlabojusies, tomēr joprojām šī profesija ir ļoti bīstama.

Tims dosies iepazīties ar vērša cīnītājiem un noskaidrot, kāda izskatās viņu darba diena. Vērša cīnītāja pienākums ir pasargāt rodeo jātnieku no satrakotā vērša, kad viņš no tā ir nokritis. Lielākā daļa vēršu cīnītāju savā karjerā ir piedzīvojuši smagas traumas un bijuši tuvu nāvei, bet kā, izmēģinot šo bīstamo profesiju, veiksies Timam?

Kādā citā no raidījumiem, Tims dosies arī tālu uz ziemeļiem, uz Aļasku, kur satiksies ar pilotiem glābējiem, kas sarežģītajos laika apstākļos nogādā dažādas kravas uz tālām un gandrīz neaizsniedzamām vietām, kā arī veic glābšanas darbus. Kā saka vīrs, kurš strādā par glābējpilotu jau vairāk nekā 30 gadu: ”Aļaska ir majestātiska vieta, kas klusiņām gaida izdevīgu brīdi, kad tevi nogalināt”. Uzvarēt dabu nav iespējams – bet kā vismaz izdzīvot cīņā ar to?

Tomēr viens no bīstamākajiem uzdevumiem – Tims dosies augstu kalnos darīt ko ļoti bīstamu – izraisīt lavīnas. Kāda izskatās lavīnu kontroles un glābēju komandas darba diena? Viņu uzdevums – darīt visu, lai lavīnas nenogalinātu cilvēkus. Labākais veids, kā to panākt, ir rīkoties proaktīvi un kontrolēt sniega masas. Ja rodas risks, ka varētu veidoties lavīna, kontroles komanda ar spridzināšanas vai slēpošanas palīdzību izraisa kontrolētas lavīnas. Tas ir ļoti bīstams darbs, jo laika apstākļi kalnos ir ļoti strauji mainīgi un skarbi.

Ko vēl Timam nāksies darīt un kādus cilvēkus satikt? Skaties katru piektdienu plkst. 21.00 vakarā kanālā TV6!

0 Komentāru