Šovs, kas liks noskurināties tīrības mīļotājiem un iedvesmos tos, kurus reizēm pārņem slinkums – ”SOS: mājā nekārtība!” TV3!

0 Komentāru
Šovs, kas liks noskurināties tīrības mīļotājiem un iedvesmos tos, kurus reizēm pārņem slinkums – ”SOS: mājā nekārtība!” TV3!

Cik daudz un dažādu cilvēku pasaulē, tik arī dažādi uzskati par to, kas ir kārtība mājās. Ja citi spēj mājās uzturēties vien tad, ja tur viss spīd un laistās, tad citi dod priekšroku mākslinieciskai nekārtībai un mājas tīrīšanai daudz laika netērē, bet ir arī cilvēki, kas dažādu iemeslu dēļ savas mājas netīra vispār. Tieši par pēdējiem ir stāsts jaunajā šokējošajā Lielbritānijas šovā ”SOS: mājā nekārtība!”.

Puse Lielbritānijas iedzīvotāju ir atzinuši, ka viņiem vienkārši pietrūkst laika, lai uzturētu kārtībā savus mājokļus, bet dažkārt viss aiziet pārāk tālu.

Mājas pamazām mēdz “aizaugt”, un cilvēki netiek vairs galā ar bardaku, kas viņiem valda apkārt. Viņus pārņem skumjas un nomāktība, nolaižas rokas un valda bezcerība.

Tieši šādiem cilvēkiem palīgā dodas šovs ”SOS: mājā nekārtība!” un tā vadītāji – divi profesionāli apkopēji un tīrītāji Džons un Brenans. Aizkrautas mājas, gadiem netīrītas mājas, mājokļi, kuros gandrīz nav iespējams ieiet, kuros ir antisanitāri apstākļi un cilvēkiem nevajadzētu pat uzturēties.

Aiz katra šā mājokļa ir cilvēks, aiz katra cilvēka – stāsts. Kā viņi nonākuši līdz šādai dzīvei? Un pats galvenais – kā to visu mainīt?

Lai cik šokējoši būtu stāsti un apstākļi, Džons un Brenans atrota piedurknes un ķeras pie darba – nekas nav nepaveicams! Viņi apmetas mājokļos uz vairākām dienām, lai savestu visu kārtībā, iztīrītu un sakoptu, pārvēršot līdz nepazīšanai ne tikai telpas, bet arī cilvēku dzīves.

Ar grabažām un nevajadzīgām lietām pārblīvētas mājas. Šovs, kas liks noskurināties tīrības mīļotājiem un iedvesmos tos, kurus reizēm pārņem slinkums vai nepietiek laika māju tīrīšanai – ”SOS: mājā nekārtība!” no 2. septembra darbdienās 14.50 TV3!

0 Komentāru