1 komentārs
Zvaigžņu Sanāciet, sadziediet! raidījumā uzvar Koru karu laureāts Normunds Zušs!
Foto: Reinis Oliņš

Šovakar marta pirmajā dziesmu šova Sanāciet, sadziediet! bija īpaši dalībnieki, kurā uzvaru izcīnīja dziesminieks Normunds Zušs.

Dažādos topos augšgalā dzīvojošie – dziedātājs Lauris Reiniks, Dailes teātra aktieri Gints Grāvelis un Artis Robežnieks, Koru karu uzvarētājs, Rēzeknes Zaļo pakalnu kora pārstāvis Normunds Zušs, vēl viens Koru karu dalībnieks Atis Auzāns un operdziedātājs Dainis Skutelis. Tieši tik raibs bija šī vakara piektdienas lielā šova Sanāciet, sadziediet! dalībnieku pulks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ko tur daudz – latviešiem patīk ikdienā uzdungot kādu populāru melodiju. Bet vai mēs zinām dziesmu vārdus, ja jau saucam sevi par dziedātāju tautu? Sanāciet, Sadziediet, kura dalībnieki var pierādīt – viņi var ne tikai uzdungot, bet kārtīgi padziedāt!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl