Komentāri
Zuarguss par gulēšanu zem klajas debess Eiropas pilsētās un šoferiem, kas pie stūres uzpīpē kāsīti
Viens no pasākuma organizatoriem, Latvijas Intelektuālās attīstības fonda valdes priekšsēdētājs Viesturs Dūle saka uzrunu akcijā "Oligarhu kapusvētki" uz AB dambja. (Foto: Evija Trifanova/LETA)

Lampu drudzis, Savādi gan, Ak, kungs!, Valstī viss ir kārtībā… Mana paaudze šo vīru pazīst ļoti labi. Vismaz tie, kas dienas āra aktivitātes vakarā nomainīja pret izklaidējošām programmām zilajos ekrānos. Kādreiz mēs viņu pazinām kā Viesturu Dūli, tagad sevi dēvē par Zuargusu, kurš mums pastāstīs par savu pirmo lielo ceļojumu uz ārzemēm.

Jau otro nedēļu TV3 saviem skatītājiem piedāvā unikālu šovu Pirmoreiz ārzemēs, turklāt šovakar būs fināla sērija. Tajā divās nedēļās piedalās cilvēki, kuri līdz šim nebija guvuši ceļojuma pieredzi. Portāls Skaties.lv nolēma uzzināt, kāds bija kādreizējā TV producenta Zuargusa pirmais lielais izbrauciens ārpus Latvijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tikko bija palaists Picca TV, un ar pāris čaļiem nolēmām aizstopēt uz Eiropu. Kopā bijām četri un sacentāmies, kurš pirmais nonāks Strasbūrā.” Mana vecuma cilvēkam gan to nesaprast, bet, izrādās, 90. gadu vidū, pat jau uz beigu pusi, lai ceļotu uz Eiropu, piemēram, Vāciju, bija nepieciešamas vīzas. Ar mūsdienu Šengenu tas šķiet kaut kas neiedomājams.

“Mēs visi tikāmies pie Polijas robežas, pārlaižam nakti un aiziet!” Puiši katrs pats esot izvēlējies, kad startēt, – cits esot sācis jau naktī, bet cits pagaidījis dienu, kad ir lielāka auto plūsma. “Piedzīvojumu netrūka – Francijā mūs visus četrus ar visām lielajām somām paņēma kāda dāma, kurai bija “fiats”. Izmēra ziņā mazāka mašīna, šķiet, nemaz nav iespējama. Vai arī pirms kaut kāda maza ciematiņa mūs savāca džeks, kurš nolēma apstāties un iestiprināties ar “kāsīti”. Iekāpa atpakaļ auto un uzlika saulesbrilles. Jāpiebilst, ka tā bija nakts…”

Vienam no ceļojuma biedriem, kad brauciens jau ritēja uz māju pusi, esot aptrūkusies nauda, un viss, kas bija palicis somā, bija kāds no Rīgas paņemts konservs, kuru puisis centās atvērt pret asfaltu. “Visur gulējām praktiski pilsētas centros, parkos. Lielākais tualešu tīkls Eiropā bija McDonalds, kur nereti ļoti “neuzkrītoši” to centāmies izmantot arī kā dušu. Cik nu tas bija iespējams.” Jā, ar stopēšanu laikam vienmēr piedzīvojumi garantēti. Tāpat kā reiz Baiba Sipeniece-Gavare man atzina, arī Zuarguss nemēdz uzņemt fotogrāfijas no ceļojumiem, tāpēc diemžēl šis interesantais stāsts ir palicis bez iemūžinājumiem.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl