Zināms pirmais ”Piecērt Eglītei!” finālists – Nauris

2 komentāri
Zināms pirmais ”Piecērt Eglītei!” finālists – Nauris
OKSANA DŽADANA, F64

Noslēgusies šova ”Piecērt Eglītei!” pirmā epizode, un no trīs brīnišķīgiem puišiem Eglīte izvēlējusies sirsnīgo Nauri no Bruņinieku ielas. Nauris sarunā ar Skaties.lv neslēpj, ka ”Lauku sētu” nav skatījies, bet Eglīte randiņā atstājusi ļoti patīkamu iespaidu!

Nauris ir nekustamo īpašumu aģents un fotogrāfs, kuram patīk piedzīvojumi un avantūras – pagājušo vasaru viņš atklājis, izmēģinot spēkus ”X Faktora” atlasē, bet šogad izlēmis ļauties jaunam piedzīvojumam un izmēģināt spēkus randiņu spēlē.

Tieši Nauri kā pirmo no pieciem finālistiem spēlē izvēlējās Eglīte. Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Eglīte, Nauris esot nudien vīrišķīgs un īsts ”ķēriens”!

Laimīgais Nauris pēc randiņa ar Eglīti Skaties.lv atklāj, ka vēl pāragri spriest, kā attīstīsies abu stāsts – Eglītei galu galā priekšā vēl četri randiņi, kuros tiks izvēlēti vēl četri puiši, un visi vēl tiksies finālā.

Jebkurā gadījumā – Nauris ”Piecērt Eglītei!” ietvaros lieliski pavadījis laiku. ”Jūtu, ka mēs ar Eglīti noteikti varētu būt labi draugi – mums ir viegli sarunāties un ir līdzīga humora izjūta.

Noteikti labprāt viņai kādreiz pagatavotu kaut ko garšīgu,” pēc randiņa neslēpj Nauris.

Noskaties ”Piecērt Eglītei!” pirmo sēriju TE!

Jau drīzumā Eglīti gaida otrais randiņš un nākamie trīs puiši, no kuriem izvēlēties labāko. Seko jaunumiem!

Šova ‘’Piecērt Eglītei!’’ ietvaros Eglīte ies uz kopā pieciem randiņiem sarunu bārā ”RŪM”. Katrā randiņā meitene tiksies ar trim puišiem, no kuriem intriģējošākajam dāvinās īsta vīra cienīgu dāvanu: smalku ‘’Fiskars’’ cirvi un aicinās uz fināla randiņu, kurā puišiem pārbaudījumus būs sagatavojuši eksperti.

Savukārt fināla labākais tiks pie iespējas baudīt fantastisku atpūtu kopā ar Eglīti smalkajā ‘’Wellton Riverside SPA Hotel’’.

”Piecērt Eglītei!” mērķis ir lauzt aizspriedumus par pirmajiem randiņiem kā neveikliem un mulsuma pilniem pasākumiem – Eglīte ar puišiem baudīs brīnišķīgu vakaru, nogaršojot kokteiļu bāra šīs vasaras piedāvājumu un izspēlējot aizraujošas spēles, kas ļaus vienam otru iepazīt tuvāk.

Šovu veido producentu kompānija ‘’Blondā cirta’’.