Zināmi “Tēta nedienu” konkursa uzvarētāji!

Pievienot komentāru
Zināmi “Tēta nedienu” konkursa uzvarētāji!
pixabay.com

Ir noslēdzies konkurss, kurā aicinājām iesūtīt mazo ķiparu piedzīvojumus un nedarbus! Paldies visiem dalībniekiem, taču katram konkursam, arī šim, ir arī uzvarētāji!

Esam noskaidrojuši četrus konkursa dalībniekus, kuru iesūtītie mazo ķiparu nedarbi izrādījās populārākie. Konkursa uzvarētāji, kā zināms, balvā saņem dāvanu karti divām personām ”Kurshi Hotel&Spa” nakšņošanai ”Superior” (uzlabotās) klases numurā ar brokastīm 96 eiro vērtībā un pirts kompleksa apmeklējumu. Skaties.lv sazināsies ar uzvarētājiem!

Tātad! Kas ir veiksminieki?

Kristiānas stāsts

Foto: konkursa dalībnieku foto

Kristiāna iesūtījuši šādu stāstu:  ”Tā kā Ziemassvētki ir piparkūku laiks, ar savu meitiņu izdomājām ka nu ir laiks sacept daaaaaaudz piparkūkas! Izliku mīklu, atstāju bērnu uz divām minūtēm, lai aizietu pakaļ piparkūku formiņām! Atgriežoties pamanīju, ka mīklai piejaukti kā minimums 2 kilogrami miltu!!! Ne tikai mīklai, bet arī sabērts uz galda, zem galda, kā arī iebarots pievilcīgs miltu daudzums ģimenes mīlulim – sunītim! Abi priecīgi, mamma bēdīga un ģimene palikusi bez gardām piparkūkām.”

Anitas stāsts

Foto: konkursa dalībnieku foto

Anita par mazā delvera nedarbu ir lakoniska: ”Tualetes papīra praktiskais pielietojums.”

Amandas stāsts

Foto: konkursa dalībnieku foto

Savukārt Amanda  atvases nedarbus komentē šādi: ”Loti patīk izkārtot savu istabu tā, lai viss ir pa rokai.”

Zandas stāsts

Foto: konkursa dalībnieku foto

Bet Zanda raksta šādi: ”Jēkabs nedarbus maskē paziņojot – Es strādāju! Piemēram, Jēkabs saka – es strādāju, izārdīju skapi. Tiesa, lielākie darbi Jēkabam sanāk kopā ar sešgadīgo brāli. Reiz brāļi izdomāja sacensties, kurš tālāk aizšaus no nāss kukurūzu. Degunā jau viss iekšā tiek viegli, bet aizšaut nesanāk. Lielais brālis nesatraucas – ja nu ārā nenāk, var taču ”patronu” iestumt dziļāk, par ko abiem lielie smiekli. Nedarbs atklājās tikai naktī, kad Jēkabs iesprūdušo ”patronu” veiksmīgi izšķaudīja.”

Apsveicam uzvarētājus un paldies visiem, kas piedalījās konkursā.