Zināma TV3 šova ”Balss maskā” detektīvu komanda

Kanāla TV3 muzikālajā šovā ”Balss maskā” detektīvu komandā apvienojušās četras košas un atraktīvas personības – Baiba Sipeniece-Gavare, Jānis Krīvēns jeb Krivenchy, Samanta Tīna un Jānis Šipkēvics. Jau no 13. septembra vienpadsmit svētdienas vakaru garumā detektīvu komanda visdažādākajos veidos centīsies atklāt, kuras slavenības slēpjas zem 12 tēlu maskām.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Guna

  Guna

  Bez Baibas vispār nav iedomājams šovs. Viņa ir super,kurā var klausīties un klausīties! Un jā mums ir maz kas var novadīt kādu šovu,kas liktos intresants un pie reizes liktu smieties.
 • @suntaznieks

  @suntaznieks

  baibin ej majas veiksmi sovam tiekamies rudeni jautajums producentiem kapec baiba tiek stuteta katrai zvaigznei noriets producenti esat eruditi trukst jauni sovu vaditaji es ar mieru pieteikties bez honorara!
 • Lote
 • Signe

  Signe

  vai tiešām nav iespējams pieaicināt citus cilvēkus,kas var darboties raidījumos? Jau Superbingo nepatīk skatīties dēļ Janas ierašānās,riebjas tā viņas lišķīgā tēlošana.jauns raidījums un atkal Baiba,nu cik var...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!