3 komentāri

Šova Precos ar svešinieku pāra Zanes un Ulvja ikdienu iekrāsojis arī kāds īpašs notikums – Ulvja dzimšanas diena. Notikumam par godu jaunā sieva vīram sarūpējusi gan vakariņas, gan biļetes uz teātra izrādi ar neparastu nosaukumu.

Kā zinām, mīlestība iet caur vēderu, tādēļ Zane, pat būdama vegāne, vīram dzimšanas dienā sarūpējusi īpašas vakariņas, pasniedzot vistiņu apelsīnu marinādē. Lai gan Zane nav pārliecināta, ka vistiņa būs ēdama, Ulvis novērtē sievas centību, ”kas nav atkarīga no iznākuma”, viņš norāda, tajā pašā laikā aicinot maltīti nogaršot arī Zanei. ”Mmm, mīksta – tas galvenais. Garšo pēc apelsīna miziņas,” dzimšanas dienas galveno maltīti novērtē Ulvis.

Precēts, bet brīvs – tāds ir nosaukums teātra izrādei, ko jaunais pāris plāno apmeklēt kopā.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

 • Ragana
  0 0 0

  Ragana

  Piekrītu Keitai - Ulvis prot arī parūpēties par otru un arī dot! Bet nav šo simpātiju pret meiteni un liekulis viņš nav, lai darītu to, ko nevēlas!
 • Keita
  0 0 0

  Keita

  Ja būtu abpusējas simpātijas, tad Ulvi jūs redzētu pavisam citādu - labā nozīmē!
 • Ļena
  0 0 0

  Ļena

  Man žēl Zane,jo viņa šķiet tāda forša,gādīga meitene,bet Ulvis- izteikts patērētājs,gaida visu no otra,bet pats neko negrib dot.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl