Zandas mamma par meitas attiecībām ar bijušo draugu

1 komentārs

”Ar visu galā būs jātiek viņiem pašiem,” par šova Precos ar svešinieku dalībnieces Zandas Štrausas un viņas bijušā drauga attiecībām saka Zandas mamma Ārija.

Šova Precos ar svešinieku dalībnieces Zandas mamma apstiprina, ka Zandas bijušais draugs laikā, kad viņas meita jau bija precējusies ar Uģi un abi jaunlaulātie jau devušies ceļojumā uz Parīzi, ir viņai lūdzis meitas roku.

”Godīgi sakot, šovs ir atvēris acis dažam labam,” par Zandas bijušo draugu stāsta māte. ”Cilvēks vienkārši sāka domāt. Laikam reāli ieraudzīja, kas notiek. Es varu sacīt jā vai nē, jādzīvo viņiem, jāizlemj viņiem. Un ar visu galā būs jātiek tikai viņiem pašiem,” saka Zandas mamma Ārija.

”Protams, vecāki neizvēlas man dzīvesdraugu, bet tajā pašā laikā tam, vai viņu pieņem vai nepieņem šo cilvēki, ir ļoti liela nozīme,” saka mācītājs Sandis Ratnieks.

TOP komentāri

  • Buda
    0 0 0

    Buda

    Galā jātiek... Šobrīd mamma ir tā, kas veicina kaut ko JAU IZBIJUŠU. Ja meita pieteicās šovam un pat nedomāja par aizgājušām attiecībām, tad ir vienkārši negodīgi šobrīd nospēlēt uz mātes jūtām vai kādu "nebeigušos" mīlas stāstu. Bijušais draugs vienkārši izmantoja situāciju, lai publiski savandītu Zandas prātu. Sak, ja netika man, lai netiek citam. Ja Zanda nebūtu piedalījusies šovā, arī bijušais draudziņš būtu mierīgi palicis pie savas draudzenes un par Zandu pat neiedomājies.
    Lai Dievs dod, ka Zandai nebūtu jānožēlo.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl