1 komentārs

Šova Precos ar svešinieku dalībniece Zanda Štrausa ar bijušo draugu, kas nu kļuvis par galveno ieganstu šķirt eksperimenta laikā noslēgto laulību starp Zandu un Uģi Žogotu, sākusi satikties, lai kliedētu vientulību. Nu jūtas pāraugušas kvēlā mīlestībā.

Iemīlēšanās bijušajā draugā ir pārsteigums pašai šova Precos ar svešinieku dalībniecei Zandai Štrausai. Ekskluzīvā intervijā Zanda atklāj savu jūtu pasauli.

Nedēļu pēc atgriešanās no ceļojuma Zanda apjauta, ka iepriekšējās attiecības viņai traucē veidot pilnvērtīgu laulības dzīvi ar Uģi. ”Es jutos ļoti slikti un sapratu, ka man pietrūkst tā cilvēka klātbūtnes,” intervijā stāsta Zanda. Tas viņai bijis apjukuma pilns laiks.

Brīdī, kad Zanda Štrausa bija pieteikusies sociālajam eksperimentam, viņa iepriekšējās attiecības nebija sarāvusi. ”Attiecības kā tādas nebija. Mēs satikāmies, jā. Es zināju, ka tas ilgi nebeigsies. Es satikos ar to cilvēku tajā brīdī tikai tāpēc, ka man bija garlaicīgi vienai. Tas bija labs laika kavēklis. Man bija interesanti pavadīts laiks, bet es tiešām nebiju iedomājusies, ka var būt arī kaut kādas jūtas pret šo cilvēku,” par attiecībām ar bijušo draugu, ar kuru turpināja satikties visu atlases laiku, vaļsirdīgi atzīst Zanda. Vēlāk atklājies, ka mīlestības jūtas uzbangojušas ar nepārvaramu sparu, ko sākotnēji slēpusi pat no sevis. ”Man vienmēr ir bijis bail pieķerties cilvēkiem,” saka Zanda, akcentējot, ka neizjūt bailes pieķerties Uģim.

Par Zandas lēmumu piedalīties sociālajā eksperimentā viņas bijušais draugs, kas ir no kolēģu vidus, zinājis. ”Viņš teica: ”Saprotu, ej, lai tev veicas!” Viss ļoti jauki,” atbalstošo bijušā drauga attieksmi pret viņas dalību šovā klāsta Zanda. ”Pienāca kāzu diena, satiku Uģi, aizbraucām kāzu ceļojumā. Ceļojuma laikā man mamma zvanīja un teica, ka šis cilvēks, ar kuru es tikos iepriekš, ir aizbraucis pie viņas lūgt manu roku. Es biju šokā, lielā, jo nekas tāds nav bijis nekad domāts,” uzsver Zanda, jo līdz tam bijusi pārliecināta, ka viņš nekad nevarētu viņu iemīlēt. Lēmumu atgriezties pie bijušā atbalstījusi arī Zandas mamma, meitai atgādinot, cik labi abiem bijis kopā.

Tolaik arī Zandas iepriekšējais draugs bijis attiecību krustcelēs, jo tajā pašā laikā saticies ar savu bijušo meiteni, līdz apjautis, ka Zanda viņu saista vairāk. Drāmas cienīgs scenārijs izvērties, kad uzradusies viņa bijušā draudzene, un viņš apmulsa, nespējot izvēlēties starp divām dāmām.

Nu Zanda atzīst, ka ir iemīlējusies savā bijušajā draugā, kaut šīs jūtas pati dēvē par dīvainām. ”Manuprāt, tā varētu būt mīlestība. Nekad tik stipras jūtas neesmu jutusi. Tas ir kaut kas savādāks, neierasts, neaprakstāms,” atzīst šova Precos ar svešinieku dalībniece Zanda Štrausa.

Vairāk skaties ekskluzīvā intervijā ar Zandu!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl