6 komentāri

Šovā Precos ar svešinieku liktenīgu pagriezienu attiecībās piedzīvo Uģis un Zanda, kura, apjauzdama, ka mīl savu bijušo draugu, aiziet no vīra, Zaigas un Raimonda attiecības pagriežas jaunā virzienā, bet Ulvis pārmet Zanei nekārtību un sagādā viens otram patīkamus pārsteigumus.

Lai pāru attiecības veidotos nesamākslotā gaisotnē, viņus ne vienmēr vēro kameras. Taču eksperimenta veidotājiem ir zināms, ka Raimonds Valpēters gatavojas Zaigu Biģeli bildināt. Raimonds pirms kāzām līgavu nepazina un bildinājums, loģiski, izpalika. Tāpēc šādi Raimonds vēlējās apliecināt savu jūtu nopietnību. Tomēr vakarā, kad jaunais vīrs bija paredzējis doties uz veikalu, lai iegādātos saderināšanās gredzenu, šova veidotāji saņem ziņu, ka viņš ir pārdomājis.

”Es domāju, ka mēs neesam tomēr radīti, lai būtu kopā. Es zinu, ka viss nebija ideāli, bet, laikam ejot, es tomēr sapratu, ka nav tas mans cilvēks varbūt,” attiecības ar sievu Zaigu raksturo šova Precos ar svešinieku dalībnieks Raimonds.

Tomēr nākamais rīts nes pārsteigumu. Nakti Zaiga pavadījusi pie seksoloģes Aijas un nākamajā rītā Raimondu sveic viņa dzīvoklī ar ziediem. ”Arī sievas dāvina ziedus,” saka Zaiga. Paldies vietā Raimonds neslēpj, ka ziedi viņam nekad nav patikuši. Par spīti tam, ka pāra starpā bija izlīgums un intimitāte, abi jūtas kā svešinieki un nolemj padzīvot atsevišķi, turpmāk ciemojoties vienam pie otra un tiekoties randiņos.

”Ulvis gaida reālu sievišķību no sievietes. Kāpēc viņa nevarētu pieskarties, noskūpstīt, kaut ko pateikt? Ulvis viņu aicināja arī vannā kopā,” stāsta seksoloģe Aija Tula-Rijkure, akcentējot, ka Ulvis konsultācijās atklāja to, ka viņam pietrūkst sievišķīgās puses. ”Par spīti visiem Ulvja izteikumiem, es negribētu teikt, ka 100% nākotnē tur nekas nebūtu iespējams,” saka seksoloģe.

”Es it kā neesmu pedantisks cilvēks, bet aiz tevis paliek kaut kādas lietas,” sarunu ar sievu pie vakariņu galda iesāk Ulvis Grīnvalds. ”Ja attaisa skapi, tad aiztaisa, nevis atstāj atvilktnes vaļā. Tur kaut kādi krūšturi…,” uzskatu par kārtību pamato Ulvis. Viņam netīk arī izlietnē atstātie netīrie trauki.

”Man patīk, ja lietām ir kaut kāda sava sistēma. Jā, pēc dabas es varbūt esmu haotiska,” saka Zane Laure. ”Viņš pateica tādas lietas, kas viņam it kā traucē. Viņš bija krājis tik ilgi, un man nebija ne jausmas, ka viņš tā domā,” vīra, kā viņš pat to dēvē, ”godīgumu” uztver Zane, sakot, ka līdz šim nebija pamanījusi, ka Ulvim tas tik svarīgi.

Šova dalībniece Zanda Štrausa atklāj, ka sociālā eksperimenta laikā nav atbrīvojusies no iepriekšējām attiecībām. ”Es kaut kādā brīdī sapratu, ka esmu iemīlējusies bijušajā puisī. Es nezinu, kā tas notika, jo es nekad īsti neesmu viņu mīlējusi. Tās jūtas ir kaut kādas dīvainas. Nekad tik stipras jūtas neesmu jutusi. Iekšā tas viss bija, es varbūt visu laiku to biju noliegusi, jo man bija bail no kaut kā tāda. Man vienmēr ir bijis bail pieķerties cilvēkiem,” atklāj Zanda. Uģis Zandas ”uzmetienu” neņem ļaunā. Plašāk par Zandas jūtu pasauli piedāvāsim lasīt jau drīzumā.

Lai rosinātu pāru savstarpējo sapratni, psihoterapeite Ināra Vārpa pāriem uzdeva mājasdarbu katru dienu otram sagatavot vairākus pozitīvus pārsteigumus. Vislabāk ar uzdevuma izpildi veicies Zanei un Ulvim.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

 • Elfa
  +6 +6 0

  Elfa

  Nu tā Zanda jau arī parti nezin ko grib,tad vispār tādam šovam nevajadzēja pieteikties,Uģis tāds patīkams puisis,varbūt arī labi ka tā,gan jau viņš atradīs arī meiteni,kas viņu novērtē!
 • Dora
  +4 +4 0

  Dora

  Man tā Zaiga galīgi nepatīk,Raimondam jātiek vaļā no viņas,viņš tāds nelaimīgs izskatās.Gan viņš atradīs jauku meiteni,kas visu laiku netirda viņu.Labs puisis!
 • Kurmis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl