Dzeltenā prese Zandu ”saderina” ar neīsto vīrieti

1 komentārs

Jānis Kristovics, ko par Zandas līgavaini pasludinājis žurnāls Privātā Dzīve, neesot tas vīrietis, kas Zandu bildinājis – tā apgalvo sociālā eksperimenta Precos ar svešinieku dalībniece Zanda Štrausa.

”Situācija bija tāda – man [draugiem.lv – red.] profilā bija ielikta bilde ar vienu labu draugu, un tā bilde bija vienkārši bez atļaujas paņemta,” skaidro Zanda, kurai izveidojusies situācija radījusi daudzas neērtības. ”Es negribu vairs par to runāt, jo man liekas, ka visu laiku paņem nezin ko un saliek nezin kā, man pat bail runāt vispār kaut ko. Ažiotāža par to visu sacelta tik liela, ka nezinu, ko var teikt un ko labāk neteikt. Mana dzīvē visas šīs jezgas dēļ ir sagriezta kājām gaisā,” stāsta Zanda, kura šobrīd ir precējusies ar eksperimentā satikto Uģi un tādēļ saderināšanās ar kādu citu vīrieti nemaz neesot iespējama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: Skaties.lv

Foto: Skaties.lv

Zanda gan vēlreiz apstiprina, ka bildinājums tiešām no viņas bijušā drauga, kurš nav Jānis Kristovics, ir bijis, taču viņa bildinājumam nav atbildējusi.

Tikmēr ļoti sarežģījušās ir Zandas un Uģa pāra attiecības. ”Nezinu, kādēļ ar viņu kopā es jūtos ļoti diskomforti. Ļoti grūti veidojas komunikācijā, kā it kā ar vīru nevajadzētu būt,” sarunā ar seksoloģi atklāj Zanda. ”Tad, kad viņš mēģināja man pieskarties, tad situācija ir tāda – negribas, negribas pielaist tuvumā,”  atklāj jaunā sieva.

TOP komentāri

  • Indra
    +6 +6 0

    Indra

    Ja pirmajā sērijā man patika Zanda un Uģis, tad tagad par šo skuķēnu esmu ļoti sliktās domās - ja Tev meitene ir tik daudz to brūtgānu, tad ko Tu čakarē vēl viena puiša prātu vēl šadā šovā? Tu neesi pelnījusi tik foršu puisi kā Uģis, kurš skaitās precējies ar tevi! Dabūsi to ko esi pelnījusi. džeku kurš , liekas ir tāds pats vieglprātis kā tu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl