Zanda: Kāzas bija randiņš, kurā iepazīt vienam otru

6 komentāri

”Uģis ir ļoti labs cilvēks, bet es nezinu, kādēļ jūtos slikti viņam blakus,” sajūtas, esot kopā ar vīru, sarunā ar seksoloģi Aiju Tulu-Rijkuri raksturo šova Precos ar svešinieku dalībniece Zanda.

Zanda Štrausa vairāk nekā divas nedēļas ir sievas godā, tomēr cerētie tauriņi vēderā nav piepildījušies. Maksimālā intimitāte, kas līdz šim bijusi starp abiem precētājiem cilvēkiem, ir skūpsts, kura iniciators bija Uģis. ”Es centos atbrīvoties – vīrs man ir – mēģināju nākt pretim vīram, mēģināju pierast pie tā visa,” atceras Zanda. Kāzas bija ”randiņš, kurā mums bija iespēja iepazīt vienam otru, saprast, kas ir šis cilvēks, kādēļ viņš ir šeit,” stāsta Zanda.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

 • Aija
  +4 +4 0

  Aija

  Kāzas bija kāzas,nevis randiņš.Tu mācītāja un radu priekšā teici JĀ vārdu.Dancoji , skūpstijies un glaudies klāt līdz rītam.Tad jau vajadzēja precēties bez radu bara,kā tagad jūtas puiša radi un pats puisis.Vajadzētu lai atmaksā ceļojuma un kāzu izdevumus pati no savas kabatas,tad padomātu pirms čakarē smadzenes otram cilvēkam.Ko tagad saki savai krustmeitiņai,ka pajokojies ar kāzām.
 • Aija
  +4 +4 0

  Aija

  Zanda,tu esi maza meitene un nesaprati uz ko tu esi parakstijusies?Tās bija aklās kāzas,tev to vajadzeja saprast ,skūpstijies no sirds un teici ka tev viņš patīk,un laikam arī tu viņam patīc.Aizmirsi šo teikumu?
 • Kurmis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl